L'Artisan Parfumeur

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Neroli Luxusparfüméria   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: wishes, Módosítva: 2013. szeptember 29.

Lelőhely:   Neroli Luxusparfüméria

Egy friss hatású parfüm a legértékesebb citrusféléből, mely hangulatával egyenesen napsütötte Calabriába és Szicíliába, azaz a Földközi tenger partvidékére repít. A fej-, szív- és alapillatot különböző érettségű mandarinokból nyerték, melyet fantasztikusan egészít ki és tesz árnyaltabbá a leheletnyi gyömbér, a bársonyos fehér frangipáni szirom és a fehér fás illat.

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

wishes

2013. január 17.

Tegnap a Neroli felé keveredtem, és nagyon vágytam egy kis röpke viszonyra valami különleges illattal, ezért nagyon rövid gondolkodás után belőle vettem mintaillatot.
Az üvegét szagolgatva elsőnek leginkább a mandarinos jegyeit éreztem, de rajtam felvitel után még sokáig erősen érződik a gyömbér is, ami aztán lecsendesül, és kesernyés, enyhén fűszeres illattá válik a bőrömön.
Megvenni nem venném teljes méretben, mert nem csak érzem magaménak, de az öcsém is kifejtette, hogy nem áll nekem jó :D Kár, az üvegben kellemes volt...

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 17.