L'Artisan Parfumeur

Ár:   20 140 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Neroli Luxusparfüméria   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: kicsiliba, Módosítva: 2016. március 8.

Ár:   20 140 Ft
Lelőhely:   Neroli Luxusparfüméria

Összetétel: fahéj, szegfűszeg, ámbra, mák, vanília, kakaó, pézsma, csokoládé, csili

L'Artisan Parfumeur Piment Brulant EDT 100 ml
Ár: 13.500 Ft + posta , Eladó: kundus
Állapot: Használt, kép szerinti hiánnyal , Helyszín: --, fizetés: Előre utalás után postázom.

emb1p3

2020. május 27.

Az évek során már elhasználtam egy 50 ml-s üveggel, és most, hogy felbukkant a piactéren, lecsaptam rá. Már el is felejtettem, milyen érdekes illat ez, az Artisan hajlamos olyan parfümöket kihozni, ahol az illatcsaládok egymásba mosódnak, gondolok itt pl. a Mechant Loup-ra, ami egy chypre-fás gourmand, a Piment Brulant pedig az én orrom szerint egy fűszeres-zöld, inkább száraz, mint édes gourmand. Csípős-fűszernövényes zöldessége száraz vaníliára, szinte prüszkölős fahéjra és 80%-os fekete csokoládéra van letéve, valahogy egyszerre éles és tömött, de mégis könnyű viselni, szofisztikált, de valahogy keresetlen, laza illat is egyben. Most jövök rá, hogy hiányzott. Nem mondom, hogy férfias, de inkább a szemtelensége, szokatlansága a vonzó benne, nem egy tipikus femme fatale-illat, mondjuk aki erre vágyik, az úgysem az Artisannál keresi. Nem kapható már, így érdemes megfontoltan bánni készleteinkkel.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 27.

Poldi

2016. szeptember 1.

Sziasztok!
Érdekes kis illat ez. Nem tartom kifejezetten orientális alkotásnak, hanem inkább egy "zöld gourman". Ha hihetünk az illatpiramisnak, akkor zöld a paprikától, kesernyés a máktól, és picit mély a kakaótól és a csokitól. Idővel egy kellemes, pikáns illatképpé állnak össze az összetevők. Semmi nem bántó vagy zavaró benne, és semmi sem lóg ki a parfümből. Tetszik ez a kesernyés illata. Ereje tipikus L'Artisan, tehát gyengus.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. szeptember 1.

Sziasztok!