L'Artisan Parfumeur

Ár:   34 000 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Neroli Luxusparfüméria   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: gerbaud, Módosítva: 2015. augusztus 8.

Ár:   34 000 Ft
Lelőhely:   Neroli Luxusparfüméria

2002-ben jelent meg Bertrand Duchaufour munkájaként ez a páratlan orientális-fűszeres parfüm.

Illatjegyei: golgotavirág, szantálfa, rózsa, vanília, sáfrány, cukor, gyömbér

GNóri

2018. november 8.

Nem tudom, melyik illatjegy lehet a ludas, de rajtam masszív, szúrós izzadtságszaga van. Eleget utazom BKK-n, köszönöm, nem akarom még parfümként is érezni. Egy idő után egyébként sokat finomul, és egy kellemes, meleg, fűszeres illattá alakul, viszont ekkor már csak nagyon gyengén érzem magamon.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 8.

kvin

2018. október 27.

Nagyon szeretem a fűszeres-orientális illatokat, de nem ezt, nem az ilyen jellegűt. Nekem száraz, a rózsa és vanília puhít rajta (egyik sem a kedvencem). de valahogy "ül" a bőrömön, nem válunk eggyé.
Zitának igaza van, tényleg indiais - nekem pl. az a konyha jut eszembe, a curreyvel és a túlfűszerességével. Nem igazán kedvelem, sem a konyhát, sem a többit...
Meghagyom másnak, egyébként remekül összerakott illat. Nem is akarom lehúzni, de nem adhatok maxot, az orientális fűszerességről nekem más jut eszembe, abban a kategóriában vannak ezerszer szeretettebb illataim.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. október 27.

HuAnita

2017. augusztus 25.

Kezdetben nagyon fűszeres, a sáfrány és a gyömbér nagyon erős. Aztán gazdag, krémes és fűszeres illattá változik, szantálfa és vanília alapon.
Tartóssága is egész jó :).

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. augusztus 25.

Tartóssága is egész jó :).

Terka25

2017. június 7.

Nagyon finom pikáns, fűszeres, rajtam végig a csípős gyömbér dominál . Pár órát bír , nekem simán nyári , frissítő illat. A véleményemen is látszik, hogy sokat nekem nem adott, van ennél sokkal szeretettebb illatom.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. június 7.

allebag2

2016. október 7.

Ó, ez egy szuper komfortos kis illat őszre-télre. A fűszeres, kissé az indiai ételek aromáit idéző nyitány után egy meleg, vaníliás körbeölelés válik belőle, ami viszonylag sokáig tart. Szantálos-gyömbéres-keleties csodaillat a többek számára befogadható kategóriából, mégis van benne egy kis egyediség, ami igazán szerethetővé teszi.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. október 7.

Poldi

2016. augusztus 21.

Sziasztok!
Véleményem szerint a Safran Troublant egy nagyon klassz fűszeres-friss illat, ami a vége felé picit beédesedik a száraz visszafogott vaniliától. Abszolút hordható, játékos, aromás illat. A sáfrány és a szantálfa nincs annyira megnyomva, így nem érzem keletiesnek. Viszont ott vannak a fűszerek, amit az illatpiramis nem sorol föl, például a koriander, szegfűszeg, vagy lehet hogy szegfűbors. Kicsit nehezebben emészthető illatot vártam, de nagyon tetszik amit kaptam.

update: sajnos nagyon gyorsan eléri az alapillatát.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. augusztus 21.

Sziasztok!

update: sajnos nagyon gyorsan eléri az alapillatát.

zita.czinege

2015. október 12.

Nagyon finom, igazi fűszeres illat. nekem egy óra után kellemes vanília lecsengése lesz. Melegen körbeölelő, komfortos illat. Csak annak ajánlom, aki szereti az indiai kaját, a különleges fűszereket, mert ez nem egy cukros - csöpögős illat. De azért nem kell megijedni, nem olyan erős, hogy zavaró legyen. Nekem ez egy igazi telitalálat őszi illatnak. Sajnos a tartóssága nem az igazi, 5 óránál nem bír többet.
5 csillag, mert ez egy igazán különleges, egyedülálló alkotás.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. október 12.

5 csillag, mert ez egy igazán különleges, egyedülálló alkotás.