L' Erbolario

Ár:   €31.50   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   50 ml   Bőrtípus:   Kombinált
Lelőhely:   Myropolium   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet feltöltötte: eperjeske, Módosítva: 2016. március 17.

Ár:   €31.50
Lelőhely:   Myropolium
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Kombinált
Bőrprobléma:   Bőröregedés

A hialuronsav alacsony, közepes és magas molekulatömegű változatainak felhasználása révén fejti ki hatását.

Himalaya

2016. október 1.

Ez a krém nagyon jó kombinált bőrre, épp hogy megfelelően hidratál és matt lesz tőle a bőr. Nem meglepő, hogy száraz bőrűeknek nem válik be, mint az előttem írónak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. október 1.

eperjeske

Korcsoport: >54
2016. március 5.

Egy Erbolario-termék dobozában találtam ennek a krémnek egy kismintáját. Örültem neki, mert a hialuronsavat nagyon szereti a bőröm, és kell is az az öregedésgátlás. Nosza, örömmel kipróbáltam másnap reggel és még utána egyszer, ennyire volt elég.
Furcsa tapasztalatom lett vele: amikor felkentem kellemes állagúnak, éppen annyira fajsúlyosnak tűnt, amennyire kell. DE amint beszívódott, utána nem sokkal kifejezetten száraz érzetem lett tőle, és ha megtapogattam az arcbőrömet, az is feltűnően száraz volt.
Nem vennék belőle teljes adagot!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2016. március 5.

Nem vennék belőle teljes adagot!