L' Erbolario

Ár:   7150 Ft   Kategória:   Testápolók
Kiszerelés:   300 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   Myropolium   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet feltöltötte: eperjeske, Módosítva: 2019. október 22.

Lelőhely:   Myropolium
Kategória:   Testápolók
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Bőröregedés

Tápanyagokban gazdag, könnyen elkenhető, selymes, puha testápoló krém. Élvezzük a Zöld tea egzotikus illatát, miközben bőrünket táplálja, hidratálja és tónusossá teszi a készítmény magas zöld tea olaj tartalma.

Bőrsemleges pH értékű. Hipoallergén. Érzékeny bőrön tesztelt.

eperjeske

Korcsoport: >54
2015. szeptember 3.

Mindössze egy három alkalomra elegendő kis minta használata alapján írom a véleményemet:
Kellemes, friss illata van, és bár az én ízlésemnek kicsit nehéz krém, valóban könnyen kenhető. De a felkenés után olyan érzésem volt, mintha az óvatos mennyiség mellett is túl sok lenne, és visszapörögne a be nem szívódó krém a bőrömről. Kis idő múlva viszont beszívódik, és a bőr tényleg selymes érzetű lesz.
Mégsem fogok venni egy nagy tégelyt belőle, mivel
- az összetétele messze nem a legszebb (sajnos nem találtam hozzá a netről összetétel-listát, csak a kis zacskón látom a rengeteg összetevőt),
- nem szeretem a tégelyes krémeket, főként ekkora adagban, mert minden kinyitáskor óhatatlanul oxidálódik, öregszik a nagy felületen!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2015. szeptember 3.

Mégsem fogok venni egy nagy tégelyt belőle, mivel