L.O.V

Ár:   2000 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: asszembocicsoki, Módosítva: 2016. november 25.

Ár:   2000 Ft
Lelőhely:   Müller

Dúsító szempillaspirál, amely akár 24 órán át tart.

ortyika10

2018. április 17.

nekem pont az elején nem működött, de utána szupi volt, semmi extra, de nagyon tartós, nem pereg

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. április 17.

asszembocicsoki

2016. december 20.

UPDATE: Mostmár majdnem egy hónapja használom és hát az a helyzet, hogy kezd lassan beszáradni a festék..így már a hatás sem olyan, mint az elején. Ennél illene többet bírnia. -2 csillag...

Bámulatosan jó szempillaspirál, szinte semmi pénzért! Veri még a sokszoros győztes Maybelline Volum' Colossalt is! Dúsít, de mégis szépen szétválasztja a pillákat, száradás után nem lesz kemény műanyag hatású. Sikeresen belekentem az érzékeny szemembe és mégsem irritálta! Nálam abszolút max pontos! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 20.