L.O.V

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   0,35 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: lovecreams, Módosítva: 2016. október 5.

Kiszerelés:   0,35 g
Lelőhely:   Müller

Ragyogó színű szemceruzák 7 féle árnyalatban, akár 24 órán át tartó hatékonysággal.

lenizsu

2021. január 14.

Mielőtt kivonult a márka az országból megvásároltam belőle az összes árnyalatot. Most elfogyott az egyik, sajnálom. Krémes, jól pigmentált a formula, tartós a vízvonalamon is, de el is lehet satírozni a szemhéjon, ha éppen ahhoz van kedvem. Remélem, webáruházban még fogok tudni rendelni belőle.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. január 14.