L.O.V

Ár:   1999 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   0,25 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Bellosmink.hu-n 1546-ért megnézem

A krémet feltöltötte: lovecreams, Módosítva: 2016. szeptember 16.

Ár:   1999 Ft
Kiszerelés:   0,25 g
Lelőhely:   Müller
Vedd meg online: Bellosmink.hu, 1546

• Extra precíz, hibátlan szemöldököt eredményez.
  • Háromszög alakú heggyel és kefével.
  • Különleges összetétellel, ami meghatározza a megjelenést.

4 féle árnyalatban kapható

Ár: 1546 , Eladó: Bellosmink.hu
Fizetés: banki utalás, utánvét, bankkártya, Szállítás:futárszolgálat
Eple

2018. március 1.

Könnyű vele elkészíteni a szemöldökünket, kb 1perc és kész is van.Ami nagyon tetszik hogy a másik végén van fésű, szép természetes hatású mivel az állaga pont jó, nem is túl kemény nem is túl puha és ami még nagyon jó hogy több árnyalat is van. Tetszik a márka többi terméke is, ez az új kedvencem mivel nagyon gyorsan kész vele a szemöldököm (nem nagyon szoktam kihúzni csak egy picit).
Update:
Még mindig szeretem, olyan gyorsan kész van vele a szemöldököm és természetes hatású :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 1.

Update:

Wey1122

2017. november 12.

Kedvenc Dior limitàlt szèriàs szemöldök ceruzàmmal pròbàlok spòrolni ìgy megörūltem mikor ezt meglàttam. Nem rossz 9 eurò volt a Dior 30 felett. Viszont a Diorba több mennyisèg van a ceruza rèszèn ès elèg kemèny èp ezèrt lassan fogy! L.O.V elèggè puha ès igaz megvettem belőle az utànpòtlàst ,mert azèrt mègsem rossz ,de azèrt hajlamos minimàlisan màszkàlni a Diort viszont le kell robbantani!
L.O.V termèkek àr èrtèk arànyba kivàlòak van több dolgom is tőlük ,de senki ne vàrja el tudja pl.Dior minősèget!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. november 12.

vzorka

2016. október 15.

Nagyon könnyű használni, valóban precízen lehet vele "rajzolni". Nekem a nap végéig tartós.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. október 15.