L.O.V

Ár:   4175 Ft   Kategória:   Ecsetek
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: lovecreams, Módosítva: 2016. szeptember 9.

Lelőhely:   Müller
Kategória:   Ecsetek

• Tökéletesen modelezett és kontúrozott arcra.
  • Négyszögletes kefe puha, árnyalt átmenetekre.
  •  Ajánlott a L.O.V Contouring palettájához.

PHolly

2016. szeptember 14.

Egy hete van a birtokomban. Eddig szuperül teljesít. Könnyen tisztítható, nem hullik a szőre. Én minden kétvégű ecsettel bajban vagyok, hogy hogyan tároljam, de szerencsére párom ehhez véletlenül készített nekem egy tökéletes tartót így higiénikusan és biztonságban tudhatom. Nem mondom, hogy csodálatos ecset és felfest mindent az arcra amit kell, de mindent megtesz amit elvár tőle az ember, sóval 5/4 csillag :) Én nagyon ajánlom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 14.