L.O.V

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   0,5 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: lovecreams, Módosítva: 2017. december 1.

Kiszerelés:   0,5 g
Lelőhely:   Müller

• Bársonyos, puha textúrával.
  • A tökéletesen eldolgozott és pigmentált szemsminkért.
  • A fémestől egészen a fólia hatásig terjedő színekkel.

10 árnyalatban elérhető

Matzee

2018. október 12.

glamour napok idején a Müllerben kiárusításban volt, 2300Ft-ért (-20%),6 árnyalat maradt belőle, egyből 3at vettem (2 barnás egy lila) . Meggyőző a kiszerelése, masszív üvegtégelyben van, iszonyú nagy mennyiség van benne, és hihetetlenül pigmentált. Könnyű vele dolgozni, én primert használok minden szemfesték alá, tartós, gyönyörű színe van, és könnyen eldolgozható. Nedves és száraz ecsettel is kipróbáltam, mindkettő meggyőzött.Kevés szükséges belőle, és ragyog utána az eredmény.Ebayen még plusz 2 kékes árnyalatot még ma megrendeltem belőle :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. október 12.

AnisiaBella

2018. május 12.

Kipróbáltam, imádom. Azóta már a negyedik színt vettem meg belőle. Mindhárom barnát és a zöldet. Az egyik sötét szürkés barna irizál, a szivárvány minden színében. Egészen egyedi, nem csak a szín, de az állaga is. Olyan, mintha nagyon apróra őrölt üvegpor lenne. A minősége fantasztikus, nagyon tartós, simán van olyan jó mint a tarte palettám.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. május 12.

Natalie

2017. szeptember 26.

Ajanlottak,bevallaltam. Az,hogy bevalt az enyhe kifejezes. Sokszor belefutottam mar,hogy x kor utan helyezzuk eloterbe inkabb a matt szineket,cafolom.;) Nekem jol all,ha van egy kis fenye a szemfestekemnek,szinben pedig hiaba,de csak a sotetebb arnyalatok mutatnak rajtam,persze esszel hasznalva. Ranezni jo,kinyitni meg jobb,hasznalni pedig kivalo. Nem potyog, nagyon pigmentalt,egy suhintassal ott a szin,ami viszont utana mar nem igazan fokozhato,igy erdemes igencsak aprocska adaggal kezdeni. Ecsettel(tomor,de puha),fulpiszkaval es ujjal is tokeletesen felviheto,a satirozhatosaga kiemelkedoen jo. Alap nelkul is tart nagyon sokaig,nem maszatolodott,nem allt ossze csikokban. Egyes szinek kozott minimalis az elteres elso ranezesre,de az a leheletnyi is mas megis. Egy arnyalatom van ezidaig,van meg egy kiszemelt. Jo lenne belole tobb szin,konkretan egy bordos arnyalat hianyzik nekem,de ez van. Nem csillamos a vegeredmeny,femes,de nem brutal femes. Tobb hasznalat utan arra jutottam vele,nalam legalabbis ugy valt be,hogy az elso reteget,amit az ujjamal viszek fel es azon elotte letorlom egy zsepivel,majd a kivant teruletre viszem ecsettel kevesbe ovatosan. Igy erek el vele atmenetet,mert ha ez fent van,akkor fent van. Az elso szemfestek,ami az also pillasorbannelsatirozva a helyen maradt rajtam. Azt,hogy nagyon picurka mennyiseggel induljunk,azt komolyan gondolom. Ez nagyon bejott.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. szeptember 26.