L.O.V

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Ecsetek
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: lovecreams, Módosítva: 2016. szeptember 9.

Lelőhely:   Müller
Kategória:   Ecsetek

• Érzéki, puha kefe a makulátlan arcbőrért.
  • Tökéletes krémszerű és porszerű textúrákra.
  • Ajánlott a L.O.V Foundation Serum-ához.

javi

2017. december 17.

Tömör és puha tapintású ecset volt, de kb. 3/4 év után mintha durvábbá vált volna, bántja az arcom. Egyébként szépen el lehet vele dolgozni az alapozót, de sokat felvesz belőle. Inkább visszatérek a beauty blenderhez.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. december 17.

andikaaa

2016. november 24.

Általában Real Techniques ecseteket használok a sminkem felvitelére. Már régóta vágytam egy ehhez hasonló ecsetre alapozáshoz, ezért nagyon örültem, mikor a Müllerben rátaláltam. Nem ismertem ezt a márkát, de a kiállított mintadarabok alapján úgy tűnt, igazi kincset találtam. Szép ecset, tömör, de puha "szőrökkel". Az arcon sem szúr, kellemesen puha. De! 2x használtam, de valahogy egyik alkalommal sem tudtam vele szépen felvinni az alapozóm (Loreal True Match), csíkos lett! A másik negatív tapasztalatom vele, hogy sokkal több alapozót kell használnom, mert a kicsi fej miatt nehéz eloszlatni a bőrön. Nem mondom, hogy teljes pénzkidobás, mert lehet hogy más célra használható (ha esetleg valakinek van ötlete, jelezze), de én jobbat vártam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 24.