L.O.V

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: lovecreams, Módosítva: 2017. október 16.

Lelőhely:   Müller

• Precíz szétválasztás, összetapasztás nélkül
  • Push-up effekttel

narancsfavirág

2018. június 21.

Szép szempillákat lehetett vele festeni, tényleg nem nagyon tapasztotta őket össze. Az első pár alkalommal elég jónak tűnt a tartóssága is, viszont a későbbiekben pergett, kenődött. Akkor dobtam ki, amikor sminkelés után már kb. 10 perccel elkezdtek pandásodni a szemeim :( Egyébként sajnálom, hogy a tartóssága ennyire rossz volt nálam, mert egyébként tetszett az eredmény, amit el lehetett vele érni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 21.

Nicool89

2017. december 4.

Szerintem még Magyarországon ebben a csomagolásban lehet kapni, viszont meg újítottak nemreg es mar fekete a csomagolása Németországban.
Szóval a termékről röviden mindent megtart amit ígér!
A kefeje sziikonos régen nem szerettem az ilyen jellegű spiralokat, viszont ma mar szívesen használom. A szempillaimat nagyon ívelté teszi, hosszabbítanak, mely fekete a színe, nem pereg le es 8 ora utan is ugyan ugy felfelé iveltek a pillaim es csak ettől a spiráltol.
Örülök, hogy megvettem es komolyan 100% ig elégedett vagyok, az ara kb 10€.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 4.

Szóval a termékről röviden mindent megtart amit ígér!
Örülök, hogy megvettem es komolyan 100% ig elégedett vagyok, az ara kb 10€.