L.O.V

Ár:   3290 Ft   Kategória:   Sminkek szájra
Kiszerelés:   3,5 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Bellosmink.hu-n 2258-ért megnézem

A krémet feltöltötte: lovecreams, Módosítva: 2017. szeptember 15.

Kiszerelés:   3,5 g
Lelőhely:   Müller
Kategória:   Sminkek szájra
Vedd meg online: Bellosmink.hu, 2258

• Különleges, púderes matt finishhel
  • Magasan pigmentált hatás egyetlen rétegben
  • Kényelmes, könnyed viselet az ajkakon

8 árnyalatban kapható

Ár: 2258 , Eladó: Bellosmink.hu
Fizetés: banki utalás, utánvét, bankkártya, Szállítás:futárszolgálat
Stenico

2019. május 29.

Nude Devotion, No. 900. Meglatni es megszeretni. Mar a csomagolas megfogott, olyan jo massziv, van benne anyag. A ruzs kozepesen tartos, szepen a helyen marad kontur nelkul is, de ami a legjobban tetszik benne, hogy egyszeruen nem erezni. Nem szarit, nem feszul, nincsen agyonillatositva. Mar csak az a kar, hogy nalunk epp kivezetik a markat a dm-bol, mire epp felfedeztem volna. :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. május 29.

Black Fairy

2018. június 27.

Nekem a Guilty conscience van meg, ami igazán gyönyörű természetes szín - az én világos bőrömön mondjuk elég erőteljes, de beleszerettem a "szürkés" barnás rózsa árnyalatba.

A csomagolása szörnyen jó minőségű, elegáns, letisztult, és a mágneses kupaknak köszönhetően nagyon "minőségi" érzetet nyújt.

Sajnos maga a rúzs az első használatnál szétment...Soha semelyik rúzsommal nem volt ilyen problémám, mindet ugyanott tartom, és ez volt az egyetlen, ami darabokra tört...megpróbáltam összehegeszteni (olvasztgatni, fagyasztani), de simán a számra kenni már nem tudom csak ecsettel...Nagy kár érte, mert egyébként nagyon szépen siklott az ajkakon, kicsit keményebb, "poros" állaga van a többi rúzsomhoz képest. A fedése gyönyörű egy rétegben is, nem mászkál, nem ül bele a ráncokba, evést, ivást egész jól bírja (csak a szám belső felénél kopott meg), eleinte nagyon kényelmes viselet, de nagyjából 9 óra után már iszonyatosan szárazak tőle az ajkaim, és kényelmetlenné válik...Száraz ajkakon hülyén mutat, de nem annyira látványosan ül meg a felvált bőrdarabkákon se - nyilván, megfelelő hidratálás, és egy kis frissítés szebbé tenné, de szeretem mindenféle belenyúlás nélkül tesztelni az új rúzsaimat.

Remek minőségű termék, egy sokkal élénkebb színt is bevállalnék, ha nem félnék tőle, hogy eltörik az is (bár iszonyatosan megéri az árát és nem is számít drágának, az én pénztárcámnak kicsit sok lenne...főleg, ha első használat után nem tudom ecset nélkül felkenni - van egy csomó rúzsom enélkül is, de később, ha úgy adódik szívesen vennék más árnyalatokat is).
Persze ettől függetlenül abszolút csodaszernek számít, valószínűleg csak béna vagyok, hogy eltört...:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 27.

2017. november 16.

A sima LipAffair rúzsokhoz hasonlóan csúcsszuper termék lett ez a matt rúzs is. Érdekes, mert nem olyan szárazon matt, hanem krémesen, úgyhogy nem okoz száraz, feszülő érzést. Nekem nagyon tetszik a textúrája, a 930-as Love Spell árnyalat lett az enyém, ez nagyjából MLBB szín, de valahogy nagyon eltalált árnyalat lett. Mivel nem a hagyományos matt állaggal bír, ezért a tartóssága sem olyan mint egy átlag matt rúzsnak, de szépen, egyenletesen kopik meg. A pigmentáltsága nagyon jó, egy húzással szépen fed. Krémesebb állaga ellenére nem csúszkál, nem ül meg sem a redőkben, sem az ajkak belsején a nyálkahártya és az ajak bőrének találkozásánál.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. november 16.