L.O.V

Ár:   3300 Ft   Kategória:   Sminkek szájra
Kiszerelés:   3,7 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Bellosmink.hu-n 2236-ért megnézem

A krémet feltöltötte: lovecreams, Módosítva: 2017. szeptember 15.

Kiszerelés:   3,7 g

• Kellemes érzet az ajkakon
  • Elegáns, roségold csomagolásban

4 árnyalatban kapható

Ár: 2236 , Eladó: Bellosmink.hu
Fizetés: banki utalás, utánvét, bankkártya, Szállítás:futárszolgálat
Agnes09

2018. július 30.

Nagyon szeretem. Nagyon tartós. N 601 es árnyalatát vettem. Sietősen tettem fel, ceruza és alapozás nélkül, csak magában felkentem. Evés ivás ugyanúgy maradt fent, nem kopott meg abszolút. Nagyon szép ez a szín. Rózsaszínesen barna arany csillogós. Nagyon kellemes viselet, krémes, hidratál, puhán tartja az ajlam..Ellentétben más metál fènyű rúzsokkal, melyek általában száritanak. Minőségi márka
A kŕémes szemhéjstiftjét már évek óta használatom gyönyörű színek kiváló minősèg. Ezert mertem megvenni a márka rúzsát is . Ez a szín megfogott rögtön, nem tudtam ott hagyni. A többi szín nem tetszett.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. július 30.