L.O.V

Ár:   2145 Ft   Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: lovecreams, Módosítva: 2017. október 16.

Lelőhely:   Müller
Kategória:   Körömlakkok, lemosók

• Kiváló minőségű kalcium-tej-fehérje komplexszel és mandula olajjal a körmök erősségéért.
  • Elegáns csomagolásban, roségold kupakkal

5 árnyalatban kapható

szeliger

2017. november 17.

No.620 árnyalatban, ez egy fáradt rózsaszín, nude, van egy kis duokróm jellege. Ha így esik rá a fény, akkor sárgásabb, ha úgy, akkor lilásabb, irrizáló árnyalatot vesz a rózsaszín, az üzletben az üvegben még olyan jó ötletnek tűnt. A körmön viselve a színjátszó hatás kevésbé érvényesül, már nem vagyok annyira elájulva tőle, mondjuk úgy, hogy szokjuk egymást.
A rózsaarany kupak messziről mutat, műanyagból van, közelről sem olyan rossz, de a LOVtreat matricával kár volt elrontani. A kupakot levéve fekete, recézett kisebb kupak, jól fogható, nem csúszkál. Az ecset nagyon széles, sokan szeretik, nekem túl széles, áttetsző-fehéres szintetikus szálakkal. A lakk maga szépen terül, magas fényűre szárad, ezért nagy dicséretet kap tőlem. A száradás viszonylag gyors, hamar mehet a következő réteg, de lassan keményedik fel, sokáig sérülékeny. Egy rétegben gyenge a fedése, három réteg kell szerintem, hogy valahogy kinézzen, ennyi időm nekem nincs lakkozgatni. Tartósságával elégedett vagyok, ha két napig szép, akkor nekem már jó. Ez a lakk ezt tudja, csak a harmadik napra vettem észre körömvégi kopást, de a tartósságát a három réteg is magyarázhatja.
Mit ne mondjak, nem életem körömlakkja, főleg, hogy a színével nem vagyok barátságban, így a többi hiányosságaival is kritikusabb vagyok. Az ápoló hatásról még nem tudok nyilatkozni, de ezen a téren amúgy sincsenek nagy elvárásaim vele szemben. A tudásához képest nagyon túlárazott, nekem ez volt az első L.O.V termékem, lehetett volna sikeresebb is a bemutatkozás.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. november 17.