L.O.V

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: lovecreams, Módosítva: 2017. szeptember 15.

Lelőhely:   Müller

• 5 hosszantartó, magasan pigmentált árnyalattal
  • Metál és csillogó hatás egyaránt
  • Egyedülálló szilikon tokban

3 változatban elérhető

lenizsu

2019. február 17.

720 - Devoted To Metallics árnyalatban használom. Gyönyörű színei vannak, mindennapra és alkalomra is tökéletes választás. Rajtam tartós, de csak szemhéjalappal próbáltam. Szeretem kézbe venni a puha csomagolása miatt is, ami sajnos nagyon könnyen piszkolódik. A színek kicsit porolnak, de ezt is megbocsátom, annyira csodálatos. Abszolút ugyanaz a szín lesz a szemhéjon, ami a tartóban van. Sajnálom, hogy a hozzám legközelebbi Müllerben már nem kapható a márka.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. február 17.

Guppi

2018. július 25.

A kèpen látható színösszeállítás van meg. A három közèpső szín nagyon nagyon fènyes, egyèbkènt mindegyik nagyon pigmentált.
Kicsit porol. Rajtam nem tartós, alap nèlkül.
A szilikoncsomagolás tetszik, nem láttam mèg ilyet eddig.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 25.

Kicsit porol. Rajtam nem tartós, alap nèlkül.
A szilikoncsomagolás tetszik, nem láttam mèg ilyet eddig.

Rekakarolina

2018. március 5.

Szuperül kihasználható szemhéjpúder paletta. Metálos színek dominálnak benne. Pigmentációja tökéletes, még szemhéjprimer nélkül is. A színek krémesek, gyorsan eldolgozhatóak. A szilikoncsomagolása miatt, biztos, hogy nem fog eltörni. Ami még csak növeli fényét, hogy tükör is van benne.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 5.