KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

L.O.V

Ár:   4999 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   12,5 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: lovecreams, Módosítva: 2017. szeptember 15.

Kiszerelés:   12,5 g
Lelőhely:   Müller

• Egy világosítót, bronzosítót és highlightert tartalmaz
  • Biztosítja a természetes, napcsókolta barnaságot
  • 2 változatban kapható

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

pandamacko

2018. március 6.

Már használom egy pár hete és nekem tetszik!
A világosabb árnyalat van meg.
A bronzer részét nekem picit nehéz szépen eldolgozni, de lehet csak én csinálom rosszul. A highlight része elég durva, én nem szeretem, ha nagyon fénylik, ezért épp hogy bele szoktam érinteni az ecsetet és így pont elég, néha még sok is! Szóval óvatosan kell vele bánni!
A 3. árnyalattal nem nagyon szoktam foglalkozni, max egy kis púderként a T vonalba rakok belőle.
Nem a legjobb cucc amit valaha használtam de azért meg vagyok vele elégedve!

pandamacko
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 6.

Már használom egy pár hete és nekem tetszik!
A világosabb árnyalat van meg.
Nem a legjobb cucc amit valaha használtam de azért meg vagyok vele elégedve!

wishes

2018. január 19.

Úgy vettem észre, hogy a L.O.V bár nagyon erős rúzsokban és egyéb krémes termékekben, viszont a por alapú termékek nem igazán az erősségei, ennek a palettának is van egy kis meh utóérése, igaz, egy kis odafigyeléssel ki lehet belőle hozni azért a maximumot. A Metallic Highlighter nagyon szép, erős fényt ad, a színe kicsi hasonlít a the Balm Mary-Lou Manizer Highlighterére, viszont nem mondanám tartósnak egyáltalán. A Soft Illuminator valóban nem látszik, szóval én vékonyan púderként szoktam használni, illetve a Luminous Bronzer alá teszegetem még, mert sajnos utóbbi önmagában kissé foltosodásra hajlamos... Alapvetően elvagyok vele, de nem az az újravevős kategória.

wishes
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 19.

kdorci

2018. január 18.

Sok magyar youtuber lánynál fedeztem ezt fel és ők ódákat zengenek róla. Kezdek rájönni, hogy a magyar bloggerek 80-90%ban csalódok, főleg ha tudom, hogy valamit tesztelésre kapnak. Most viszont adtam egy esélyt. A corvin müllerben (mert esküszöm, csak ott kapható...) most volt a l.o.v termékekre 30% így nem volt olyan húzós az ára, de teljes áron, szerintem el kell rajta gondolkodni. (Elég sok bronzosítót és highlightert próbálgattam már.) Nos, én a 010es árnyalatot vettem meg. Az első (soft illuminator) termék nem győzött meg, nem nagyon tudom ezt hova elképzelni, egy nagyon gyenge highlighternek tudnám csak mondani. A metallic árnyalat. Na az már valami, benne láttam a reményt. A legutolsó pedig a bronzer, ami tele van rakva csillámokkal...amit én nem is értek. Egy bronzernek miért kéne ilyen szinten csillogni, a bronzer legyen matt számomra. Nos, azért kipróbáltam a bronzernek mondott púdert mintha tényleg egy bronzer lenne. Azt kell mondanom nem rossz...nagyon csillog szerintem, nem nagyon tudtam rajta mattítani, de aki ezt szereti vagy csak a sima bronzere fölé szeretné tenni, annak el tudom képzelni. Szóval ez olyan határ eset. Na, de a metallic highlightertől vártam a megváltást ugye. Mikor először felvittem az arcomra, volt egy kis hűha hatás, de a munkahelyemen a hűha eltűnt és a termék is az arcomról. Bárhogy forgattam a fejem bármilyen fényben...eltűnt. :D Na itt azért eléggé csalódott lettem. Nem elég, hogy kb.5000 Ft-ot ad rá ki az ember, ha teljes áron veszi meg, és kb csak a középsőt tudná használni rendeltetés szerűen, de még nem is tartós...őrület. Azt azért el kell mondjam, hogy nagyon jó a textúrája, nagyon krémes és szépen el lehet dolgozni, a csomagolás is bomba. Mondjuk a soft illuminátor helyett egy pirosító sokat dobott volna rajta. Most 4 csillagot kap, mert még nem használtam túl sokszor. Biztos írok még update-et.

kdorci
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 18.

Lina14

2017. december 16.

a vilagosabb arnzalat van meg, a 010 arnyalat
a 3 puderbol en nagyjabol cask az egziket hasznalom, a mettalicot, ami a kozepso
mivel nagyon feher vagyok, a bronzer nem johet szoba az arccsontra, de mivel fenyse, nem hasznalnam bronzernek sem
ellenben a masik ketto nagyon szep
a soft illuminator nekem keves, mert az erosebb highlightot szeretem, de egy termeszetes fenyt ad az arcnak, ami foleg a nomakeup sminknel johet nagyon jol
a harmadik egy nagyon metalos, nagyon fenyes puder, en ezt hasznalom a legtobbet, kicsi is eleg belole, nem glitteres
tartosak, eleg nagyok, sokaig eleg less a palette, es ugyan draga, de szerintem teljesen megeri

Lina14
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. december 16.

a vilagosabb arnzalat van meg, a 010 arnyalat
ellenben a masik ketto nagyon szep

sokkismalac

2017. november 3.

a 020as a top bronzer-highlighter paletta ami kapható jelenleg boltban magyarországon. nem porzik, nem ül bele az arcpihékbe, építhető + a csomagolása is 10/10

sokkismalac
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 3.