KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

L.O.V

Ár:   4999 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   12,5 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: lovecreams, Módosítva: 2017. szeptember 15.

Kiszerelés:   12,5 g
Lelőhely:   Müller

• Egy világosítót, bronzosítót és highlightert tartalmaz
  • Biztosítja a természetes, napcsókolta barnaságot
  • 2 változatban kapható

wishes

2018. január 19.

Úgy vettem észre, hogy a L.O.V bár nagyon erős rúzsokban és egyéb krémes termékekben, viszont a por alapú termékek nem igazán az erősségei, ennek a palettának is van egy kis meh utóérése, igaz, egy kis odafigyeléssel ki lehet belőle hozni azért a maximumot. A Metallic Highlighter nagyon szép, erős fényt ad, a színe kicsi hasonlít a the Balm Mary-Lou Manizer Highlighterére, viszont nem mondanám tartósnak egyáltalán. A Soft Illuminator valóban nem látszik, szóval én vékonyan púderként szoktam használni, illetve a Luminous Bronzer alá teszegetem még, mert sajnos utóbbi önmagában kissé foltosodásra hajlamos... Alapvetően elvagyok vele, de nem az az újravevős kategória.

wishes
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 19.

kdorci

2018. január 18.

Sok magyar youtuber lánynál fedeztem ezt fel és ők ódákat zengenek róla. Kezdek rájönni, hogy a magyar bloggerek 80-90%ban csalódok, főleg ha tudom, hogy valamit tesztelésre kapnak. Most viszont adtam egy esélyt. A corvin müllerben (mert esküszöm, csak ott kapható...) most volt a l.o.v termékekre 30% így nem volt olyan húzós az ára, de teljes áron, szerintem el kell rajta gondolkodni. (Elég sok bronzosítót és highlightert próbálgattam már.) Nos, én a 010es árnyalatot vettem meg. Az első (soft illuminator) termék nem győzött meg, nem nagyon tudom ezt hova elképzelni, egy nagyon gyenge highlighternek tudnám csak mondani. A metallic árnyalat. Na az már valami, benne láttam a reményt. A legutolsó pedig a bronzer, ami tele van rakva csillámokkal...amit én nem is értek. Egy bronzernek miért kéne ilyen szinten csillogni, a bronzer legyen matt számomra. Nos, azért kipróbáltam a bronzernek mondott púdert mintha tényleg egy bronzer lenne. Azt kell mondanom nem rossz...nagyon csillog szerintem, nem nagyon tudtam rajta mattítani, de aki ezt szereti vagy csak a sima bronzere fölé szeretné tenni, annak el tudom képzelni. Szóval ez olyan határ eset. Na, de a metallic highlightertől vártam a megváltást ugye. Mikor először felvittem az arcomra, volt egy kis hűha hatás, de a munkahelyemen a hűha eltűnt és a termék is az arcomról. Bárhogy forgattam a fejem bármilyen fényben...eltűnt. :D Na itt azért eléggé csalódott lettem. Nem elég, hogy kb.5000 Ft-ot ad rá ki az ember, ha teljes áron veszi meg, és kb csak a középsőt tudná használni rendeltetés szerűen, de még nem is tartós...őrület. Azt azért el kell mondjam, hogy nagyon jó a textúrája, nagyon krémes és szépen el lehet dolgozni, a csomagolás is bomba. Mondjuk a soft illuminátor helyett egy pirosító sokat dobott volna rajta. Most 4 csillagot kap, mert még nem használtam túl sokszor. Biztos írok még update-et.

kdorci
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 18.

Lina14

2017. december 16.

a vilagosabb arnzalat van meg, a 010 arnyalat
a 3 puderbol en nagyjabol cask az egziket hasznalom, a mettalicot, ami a kozepso
mivel nagyon feher vagyok, a bronzer nem johet szoba az arccsontra, de mivel fenyse, nem hasznalnam bronzernek sem
ellenben a masik ketto nagyon szep
a soft illuminator nekem keves, mert az erosebb highlightot szeretem, de egy termeszetes fenyt ad az arcnak, ami foleg a nomakeup sminknel johet nagyon jol
a harmadik egy nagyon metalos, nagyon fenyes puder, en ezt hasznalom a legtobbet, kicsi is eleg belole, nem glitteres
tartosak, eleg nagyok, sokaig eleg less a palette, es ugyan draga, de szerintem teljesen megeri

Lina14
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. december 16.

a vilagosabb arnzalat van meg, a 010 arnyalat
ellenben a masik ketto nagyon szep

sokkismalac

2017. november 3.

a 020as a top bronzer-highlighter paletta ami kapható jelenleg boltban magyarországon. nem porzik, nem ül bele az arcpihékbe, építhető + a csomagolása is 10/10

sokkismalac
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 3.