L'Occitane

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Lelőhely:   L'Occitane márkaboltok   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Frillies, Módosítva: 2014. július 23.

Lelőhely:   L'Occitane márkaboltok
Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrprobléma:   Vízhiány

Angelika olajesszenciával és -vízzel gazdagított alkoholmentes Angelica Arctonik táplálja, frissíti és megtisztítja az arcot. Használata után a bőr puha, ragyogó ,és kész a további bőrápoló termékek befogadására.

Bőrgyógyászatilag tesztelt. Nem tömíti el a pórusokat.

EvaCs

2016. február 20.

Még nyáron vettem meg és vártam a "glowing" hatást. Hát azóta is várok.. Még van belőle amit el fogok használni ha meg nem romlik de nem veszem meg mégegyszer. Az illata kellemes, ezért 2 csillag de nekem nem vált be. Legközelebb mást próbálok ki, vagy maradok azoknál a l'occitane termékeknél amik beváltak. Aki ezzel szemezik tanácsolom hogy a kis kiszerelést vegye meg így nem éri akkora csalódás ha mégsem jön be. Valószínűleg bőrfüggő lehet, nekem a t-zónás bőrömön nem segített, szerencsére rosszabb sem lett. Blah

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. február 20.

maminti

2015. június 1.

Elhasználtam egy kis kiszerelést belőle. A szennyeződést leszedte az arcomról rendesen, az illata kellemes. Hagy egy réteget az arcon, úgyhogy én vízzel jól arcot mostam utána mindig. Nem lettem meggyőzve, nem fogom megvásárolni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. június 1.

grund

2014. augusztus 22.

Ha tehetném, -1 csillag lenne itt.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. augusztus 22.

Ha tehetném, -1 csillag lenne itt.

Frillies

2014. július 19.

Tonikhoz képest nagyon jól hidratál és tényleg ragyogó lesz tőle az arc. Az eladó hölgy, a picit vízhiányos, 30-as bőrömre ezt a termékcsaládot ajánlotta és nem lőtt mellé, tényleg jót tett a bőrömmel, szépen feltöltötte.
Nekem az illata nem annyira jött be, de nem rossz. A lemosójával és a krémjével együtt használva, szépült tőle a bőröm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. július 19.

Antioxidánsok: Tocopherol

Emulgeálószer, felületaktív anyag.