L'Occitane

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Arcápolók
Lelőhely:   L'Occitane márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: LVL, Módosítva: 2013. április 25.

Lelőhely:   L'Occitane márkaboltok
Kategória:   Arcápolók

Az Angelica Hydration Face Mist azonnal felélénkíti és hidratálja a bőrt. Használja bármikor a nap folyamán: a városban, egy repülőgépen, a strandon vagy testedzés után. Az elkészült sminket is tartóssá teszi.

Szabó Diána

2014. november 23.

Sajnos nekem nagy csalódás volt, a bőröm brutálisan kipirosodott a használata után. Semmilyen más terméknél nem tapasztaltam ilyet korábban, azonnal lemostam, de így is kellett kb. fél óra, míg a bőröm teljesen megnyugodott utána. Mielőtt megvettem a kezemen próbáltam ki és ott nem váltott ki allergiás reakciót, az arcomon viszont nem tudom használni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. november 23.

LVL

2013. július 2.

Nekem is van ilyen, de nekem simán jó smink után. Persze csak egy kicsit fújok és nekem még sosem folyt le az arcomon. :) Amúgy a terméknek semmi értelme. Az arcodra fújsz, mert van, de ha elfogy nem rohansz érte a boltba újból. Bár szerintem az összes arcfrissítő spray ugyanez...

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. július 2.

molnardokigergely

2013. június 27.

Egyet értek, én is ajándékba kaptam, ha meleg van ezzel "élénkítem" magam férfi létemre, nagy melegben néhány másodpercig fantasztikusan érzem magam, aztán megint nem. El tudom képzelni, hogy az amúgy is izzadt fejem, hogy nézhet ki ha ezt még plusz magamra fújom (kb mint Lakodalmas Lajosé a sivatagban). Mivel ingyen volt az ár/érték aránya kiváló! :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. június 27.

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

A nitrogén egy gáz halmazállapotú molekula, melyet a kozmetikumokban hajtógázként alkalmaznak, mivel képes a vizet párává alakítani. Paula Begoun szerint a nitrogén kedvezhet a szabadgyökök keletkezésének és sejthalált is okozhat. Az össztevővel leggyakrabban termálvizes permetekben találkozhatunk.