L'Occitane

Ár:   5090 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Lelőhely:   L'Occitane márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: kovtunde80, Módosítva: 2016. november 21.

Lelőhely:   L'Occitane márkaboltok
Kategória:   Lemosók, Tonikok

Ez a friss és finom arctisztító gél vízzel elegyítve könnyű, levegős habbá változik. Az angelikavízzel és esszenciális olajjal gazdagított gél gyengéden távolítja el a sminket és szennyeződéseket, megőrzi a hidrolipid réteget, és tisztává és hidratálttá teszi a bőrt. A bőr azonnal puha és sugárzó lesz.

Bőrgyógyászatilag tesztelt. Nem tömíti el a pórusokat.

Chrissy

2017. október 17.

Erősen édes-zöld illata van, kicsit tényleg fura, de szerethető lenne, ha nem lenne ennyire intenzív. Nekem sok. Maga a termék nem rossz, nagyon kevés is elég belőle, mert szépen felhabzik, tényleg könnyed, levegős hab lesz belőle. Sikamlós az arcon, szépen tisztít, leszedi a sminket is, legalábbis az egyszerűt (színezett hidratáló, pirosító, kis púder, vékony réteg szempillaspirál). Lemosáskor kicsit olyan, mintha nem teljesen jönne le, a vizes bőrön még érzek egy réteget a sokadik öblítés után is, de aztán szárazra törölve kellemes bőrérzet marad utána, nem szárít és puha bőrt varázsol.
Nekem csak egy deluxe kis kiszerelésem van belőle, de időtlen idők óta megvan, utazásokkor viszem magammal és mindig megdöbbenek, hogy még mindig tart, és még mindig nem romlott meg. Most azért már csak a tizede volt meg az utolsó utazáskor, ezért vittem más lemosót is, de ezt már el szerettem volna használni. Nos, napi többszöri arclemosás mellett sem fogyott el 3 nap alatt...
Normálisan azt írnám értékelésképp, hogy nem akkora nagy szám és nem ér annyit, amennyibe kerül, mert nem olcsó, hiszen csak egy arclemosó. De nem ezt fogom írni. Ár-érték arányban ez egy jó termék, mert ezért az ötezer-párszáz forintért 200ml-t kapsz, ami cirka 4-5-600ml másik lemosónak felel meg, sosem fogy el és még jó is, szóval, ha megbarátkozol az illatával, akkor ez egy jó vétel. Nekem viszont sok ez az illat. Ezért 4 csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. október 17.

hlavender

2017. február 20.

Problémás bőrre kész felüdülés. Nagyon hatékony. Nyugtatja a bőrt, kellemes, könnyed érzés vele lemosni az arcot, a gyulladások ellen nagyon jó, bár önmagában nem elég. Nem szárít, nem zsírosít.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 20.

kovtunde80

2016. november 11.

Elsőre fura volt az illata, de megszerettem. Kíméletesen, de alaposan tisztít, frissít, puha lesz a bőr. Nagyon jó!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. november 11.

Anti-bakteriális és gombaölő glycine biovektor.

Lauryl alkoholból származó tisztítószer, felületaktív anyag és emulgeálószer.