L'Occitane

Ár:   2190 Ft   Kategória:   Kézkrémek
Lelőhely:   L'Occitane márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: szeliger, Módosítva: 2020. február 4.

Lelőhely:   L'Occitane márkaboltok
Kategória:   Kézkrémek

Organikus shea vaj tartalmának köszönhetően táplálja és óvja a kezeket. A bőr azonnal puha és lágy, gyümölcsös-virágos illatú lesz. Luberoni cseresznyevirág virágvizet és cseresznye kivonatot tartalmaz.

szeliger

2017. február 24.

Jól sikerült kis tavaszi kézkrém. Csinos a csomagolás, maga a krém pasztel rózsaszín. Állaga nem olyan híg, mint a hagyományos Cerisier-é, de a téli krémek sűrűségét nem éri el. Az illatát nagyon szeretem, ebben is jobbra sikerült, mint az eredeti, kevésbé intenzív, kellemes, friss virágos illatú. Hamar beszívódik, nem hagy ragacsos utóérzetet.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. február 24.