L'Occitane

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   L'Occitane márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: katniss, Módosítva: 2017. január 4.

Lelőhely:   L'Occitane márkaboltok

Cseresznyevirág illat erős gyümölcsös jegyekkel.

krémparádé

2018. április 17.

Használtan vettem, az első gazdija nem ismerte az eredetit, nem tudta megmondani, mennyire hasonlít rá. De mivel jó áron adta, és az üvege is tetszett, az eredetit szeretem, ráadásul cseresznyevirág-szezon van (annyira gyönyörűek, de miért nincs illatuk??), és hát tavasz van, bevállaltam. Imádnivalóan friss, finom gyümölcsös, édes, púderes illata van, néha az Yves Rocher cseresznyevirág illatát is felfedezni vélem benne. Jobban tetszik, mint az anyukája, azt néha imádom, néha pedig nem bírom elviselni magamon. A tartósságával elégedett vagyok, gyakran megcsap a frissítő finom illata. Nemrég utaztam és egész nap elkísért. Eredetileg két parfümöt csomagoltam az útra, de utolsó pillanatban ő is becsusszant a bőröndbe, nem tudtam megválni az új kis szerzeményemtől, elvégre most van itt az ő ideje. Hétköznapokra számomra tökéletes!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 17.

cirboja

2016. december 28.

Az egyik kedvenc illatom, még a hideg téli napokba is képes egy kis tavaszt csempészni. A tartóssága tényleg nem a legjobb, de még ezt is el tudom nézni neki.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 28.

anita0828

2016. június 13.

Most fogyott el az első üveg, de újra fogom venni. Megéri az árát és nagyon kellemes illata van.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 13.

tolerans

2016. április 27.

Kellemes illat, egyszerű kis virágos kategória. Túl sok bonyodalmat ne várjunk tőle, nem fog óránként más illattal meglepni. Romantikus, lányos illat, semmi démoni, vagy dögös. A tartóssága nem túl hosszú,néhány óra alatt elillan.Egynek jó a nyárra, de számomra nem átütő szerelem.Plusz pont, hogy természetes összetevői is vannak.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. április 27.

nyarigabi

2014. december 15.

Mintát kaptam belőle a napokban, Finom, de nekem gyenge illat.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. december 15.

Mintát kaptam belőle a napokban, Finom, de nekem gyenge illat.

nikol

2014. december 14.

Már untam a sok drága tucat számra gyártott egy kaptafára készült illatokat, ezért gondoltam kihagyom azt a nagy parfümériát amit oly sokan ismerünk, és betértem a L'Occitane-be, és ott akadt ez a kis finomság a kezembe.Nagyon tetszik, édes és friss egyszerre, abszolút nem tucat illat. Tehát Ő lesz a következő áldozat! :)
Na, hát megleptem magam vele karácsonyra...és nagyon de nagyon különleges finom minőségi illat, és ráadásul természetes összetevőkkel! Talán egy dolgot jegyeznék meg negatívumként, mégpedig azt, hogy sajnos nem annyira tartós, pedig eau de parfum, locsolni meg nem szeretném mert ahhoz elég drága. Kb. 3-4 órát éreztem az illatot, de az is lehet, hogy hozzászokott az orrom. :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. december 14.

katniss

2014. február 24.

A nővérét használtam, és szerettem, de ideje volt vérfrissítésnek. Persze eredetileg valami más illatot akartam, de ez annyira megragadott, hogy végül ő lett. Nagyon friss, nagyon gyümölcsös, nagyon nőies. Oda vagyok érte. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. február 24.

Antioxidánsok: Prunus Cerasus (Bitter Cherry) Extract
Hidratálók: Prunus Cerasus (Bitter Cherry) Extract, Propylene Glycol