L'Occitane

Ár:   4850 Ft   Kategória:   Samponok
Lelőhely:   L'Occitane márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: googles, Módosítva: 2017. szeptember 22.

Lelőhely:   L'Occitane márkaboltok
Kategória:   Samponok

Ez a Citrus Verbena sampon frissítő érzetet ad a fejbőrnek, és visszaadja haja vitalitását, ragyogását és simaságát, miközben az organikus Provence-i verbéna és a napsütötte citrusgyümölcsök lágy illatát hagyja maga után.

zhophia

2020. október 1.

Ez egy nagyon jó kis sampon, és az illata is nagy kedvencem. Az én hajamat egy kicsit szárítja, de miután áttértem a hozzá tartozó balzsamról egy tartalmasabbra, ez már nem érezhető. Sajnos nagyon drága, úgyhogy nagyjából évente egyszer szoktam csak venni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 1.

ZemanTimi

2019. június 26.

Száraz hajamra nekem igazi csodaszer volt.Ami a legjobban meglepet hogy nem kellett mellé semmilyen balzsamot vagy pakolást használnom és puha volt a hajam.Abszolút kedvencem ez a sampon.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 26.

googles

2017. szeptember 26.

Nem annyira voltam elájulva tőle, sőt, óriási csalódás. Túlárazott, mint az Occitane termékei mindig. Frissítő samponként pozícionálják. Ehhez képest egy kutyaközönséges sampon, ami más, filléres samponokhoz képest durva, kócos hajat eredményez, ha nem használunk balzsamot. Én rengeteg samponnal nem használok és nem kell a balzsam! Ennél a közel 5000 forintosnál pedig annyira borzasztó lesz a hajam, ami amúgy nem problémás és nem nehezen kezelhető, hogy hihetetlen. Szóval ezért kap egy nagy egyest az Occitane.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. szeptember 26.