L'Occitane

Ár:   5950 Ft   Kategória:   Fürdőtermékek
Lelőhely:   L'Occitane márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: szeliger, Módosítva: 2020. március 10.

Lelőhely:   L'Occitane márkaboltok
Kategória:   Fürdőtermékek

Természetes eredetű összetevőinek köszönhetően a bőrradír gyengéden mégis alaposan hámlaszt.

juditkaa70

2020. április 2.

Durva, szemcsés bőrradír, valami rémálom! A vízzel érintkezve sem fejti ki hatását teljesen, a durva szemcséi miatt a bőr kipirosodik. Nem is tudom a L'occitane márka, hogyan tudott ilyen silány minőségű bőrradírt forgalomba hozni. Nemhogy érzékeny bőrűeknek, de még a normál bőrhöz sem ajánlom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. április 2.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Sucrose

Cukor.  A bőrön alkalmazva vízmegkötő hatása van.

A hajdina magjából nyert kivonat. Az ún. Buckwheat Wax nevű,  Caprylic / Capric Triglyceride-ből Hydrogenated Vegetable Oil-ból és Polygonum Fagopyrum Seed Extractból álló hatóanyag gyártója szerint az összetevő gazdag béta szitoszterolban és telítetlen zsírsavakban, és bizonyítottan segít a szem alatti duzanatok, táskák csökkentésében.

Mandula őrlemény. Fizikai bőrradírokban használt dörzsölő anyagként.