L'Occitane

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Egyéb
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   L'Occitane márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: lujzi, Módosítva: 2015. június 11.

Lelőhely:   L'Occitane márkaboltok
Kategória:   Egyéb
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros

Olaj-itatós lapok Camargue-i red rice porral  töltve. Minimalizálja a  kifényesedést és bársonyos hatást biztosít anélkül, hogy megbontaná a bőr természetes hidratáltságát.

Sofia1976

2014. október 11.

A tonikja még jobb volt míg gyártották; ezt is megvettem mert az illúzió még élt bennem, hogy ez jó lesz. Ezt kb egy zsebkendővel is elérném sőt elértem a nyáron.Az ápoló hatása miatt 2-est kap anélkül 0.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. október 11.

umpalumpa

2014. szeptember 23.

Úúú, de szeretem. Évekkel ezelőtt vettem, már rég lejárt a szavatossága, de még használom. Mivel nem sminkelek minden nap nem fogyott annyira. Egyébként is inkább melegben van rá szükségem.
Azelőtt olyan mattító papírom volt, aminek csak az egyik oldala volt poros, ennek mindkét felét tudom használni (kell is a nagy orromra és homlokomra :D). Állatira fogom sajnálni, ha elfogy.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. szeptember 23.

Carolin

2012. augusztus 2.

Szerintem nem drágább mint a többi kategóriájába tartozó itatós papír. Kár, hogy kivonták a forgalomból ezt a rizses családot. Nagyon jó pedig.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. augusztus 2.

reny

2012. február 10.

nagyon jó termék,csak horror az ára......

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. február 10.

nagyon jó termék,csak horror az ára......

lujzi

2011. augusztus 20.

nekem is bevált, de irreálisan drága. ezért kap egy mínuszt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. augusztus 20.

nekem is bevált, de irreálisan drága. ezért kap egy mínuszt.

Veronika

2011. június 5.

Nekem nagyon bevált!
Imádom a vörös rizs termékeiket!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. június 5.

Nekem nagyon bevált!
Imádom a vörös rizs termékeiket!

Hidratálók: Propylene Glycol

Kaolin 0 0

A rizskorpa kivonata. Bőrnyugtató és antioxidáns hatású összetevő.

Bentonite 0 0