L'Occitane

Ár:   6000 Ft   Kategória:   Ajakápolók
Lelőhely:   L'Occitane márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: szeliger, Módosítva: 2020. június 17.

Lelőhely:   L'Occitane márkaboltok
Kategória:   Ajakápolók

Ez a peónia kivonattal gazdagított ajakápoló hidratálja, puhítja és védi (SPF 25) az ajak bőrét, miközben friss, természetes színt ad.

NovakneViki

2018. november 1.

Az árkádban találtam ebből egy utolsó darabot leértékelve, rose amber árnyalatban. Az illatért, a csavaros gyerekzárért plusz pont. Hatásában jobbra számítottam.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. november 1.

ervilia

2018. február 18.

A középső árnyalatot használom. Tökéletesen elégedett vagyok vele!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. február 18.

A középső árnyalatot használom. Tökéletesen elégedett vagyok vele!

Nymphae

2017. május 26.

Két árnyalat is megvan belőle.
A Rose Plum árnyalatút nagyon nagyon nehéz felvinnem még úgy is, ha alatta van egy átlátszó, ragacsosabb állagú ajakbalzsam. Nagyon nehéz egyenletesen eloszlatni és könnyen lefolyik. Sötét bordó színű az ajkaimon.
A Rose Nude-ot már könnyebb felvinni és eloszlatni, de önmagában ezt sem használom, csak ha van alatta egy alap réteg. Elsőre halvány piros, de többszöri áthúzásra piros színű az ajkaimon.
Az illata mindkettőnek nagyon kellemes és jól hidratálnak.
Kézen kipróbálva világosabb a színűk, mint az ajkakon.
Nem használok rúzsokat, így a szín érdekében számomra a színezett ajakbalzsamok a legjobbak.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 26.

Két árnyalat is megvan belőle.
Az illata mindkettőnek nagyon kellemes és jól hidratálnak.
Kézen kipróbálva világosabb a színűk, mint az ajkakon.

zahraa

2017. április 6.

A Rose Nude valami csodas! :) Nagyon szep szint ad, rendesen pigmentalt, hidratal es tartos.
Kicsit furcsa, tekeros kupakja van, az illatat imadom :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 6.

Kicsit furcsa, tekeros kupakja van, az illatat imadom :)

silawolf

2016. november 13.

Ma vettem akciós áron, a Tender Red árnyalatot (első a képen a 4 ajakápoló közül). Szuper illata és íze van, jól hidratál, többször átkenve gyönyörű piros színe van. Ami nagyon meglepett, hogy órákon át tartós volt, pedig közben egy cukrászdás sütizést is beiktattam ;) , és még utána is tartott a színe.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. november 13.

szeliger

2015. május 19.

Rose Nude névre hallhat az enyém, a képen jobbról a második. (Illetve már nem, mert én nem ezt a képet töltöttem fel. A fent látható képen jobbról az első, de ez szerintem nem olyan jó kép, mert a színei nem helyesek, az én ajakápolóm ennél pirosabb a valóságban.) Elegáns, fémesen csilogó tokban bújik meg az élénk színű ajakápoló. A tok becsapósan nyílik, mert csavarni kell, így jön le a teteje. A szín is becsapós, mert a kéz bőrén tetszetős, halványan áttetsző rózsás színből a szájon gyakorlatilag semmi nem látszódik, többszöri áthúzásra sem, max egy kis szatén fény. Kellemes, enyhe virágos illata van, ízre kicsit édeskés, de egyáltalán nem zavaró. Elég könnyen le lehet nyalogatni a szájról, evés előtt ezért érdemes kerülni a felvitelt. A kicsit keményebb állaga miatt reméltem, hogy a kánikulában is tartja majd a formáját és nem lesz szétolvadós. A nagy bevetésen azért nem teljesített olyan jól. Melegben a formáját megtartja, de a felszíne zsírosabb lesz. Egyébként is meglehetősen zsíros érzés a szájon, nekem végig olyan érzésem van, hogy nem akar beszívódni, aztán lenyalogatom és kenhetem újra. Elég jó fényvédelmet ígér, de nem tudom eldönteni, hogy van-e ilyen erős védő hatása. Négy napig egy utazás miatt végig erős napsütésben csak ezt használtam, napközben többször és éjszakára is. Most, hogy visszatértem a szokásos rutinomhoz, reggelre lemezesen hámlott le a bőr az ajkamról és nem tudom, hogy leégés az oka, a nem elegendő hidratáló hatás vagy a By Terry ajakápolónál Wishes által is leírt hámlasztó hatás. Mindegy, mert akkor sem kéne hámlani a számnak. Összességében elég túlárazott terméknek gondolom, teljes áron szerintem magában messze nem éri meg (én féláron, akcióban egy kézkrémmel együtt kis fémdobozkában vettem az enyémet).

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. május 19.