L'Occitane

Ár:   2450 Ft és 10 290 Ft   Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Kiszerelés:   10 ml és 150 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   L'Occitane márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: vanett, Módosítva: 2016. január 18.

Ár:   2450 Ft és 10 290 Ft
Kiszerelés:   10 ml és 150 ml
Lelőhely:   L'Occitane márkaboltok
Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Bőrtípus:   Száraz

100%-ban természetes, bio, méltányos kereskedelemből származó shea vajat tartalmaz. Ecocert minősítésű termék.

L'Occitane Shea Butter 150ml - új
Ár: 7500 Ft + posta , Eladó: Timmon
Állapot: új, bontatlan, Helyszín: Gyöngyös, fizetés: személyes átvétel, ajánlott posta (+700 Ft)
ZemanTimi

2019. június 26.

Szeretem ezt a kis kiszerelést.Elfér az ember zsebében és bármikor lehet használni.Igazi csodaszer szerintem.Mindenre IS jó!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 26.

tzs

2019. május 24.

Nagyon szeretem!
Teljesen semleges, semmi illat, semmi gyanús összetevő, remek hatás.
Testápolóként nem szívesen használom, csak ha már nagy a baj, a szárazság. Az ajkaimra tökéletes. Úgy tudom, a Carmexet nem jó folyamatosan használni, ezért vettem meg, de most már ez lett az alap és a Carmex csak gyorssegélyként működik.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. május 24.

Nagyon szeretem!
Teljesen semleges, semmi illat, semmi gyanús összetevő, remek hatás.

Argold

2019. március 30.

Nagy kedvenc, mindig van itthon egy kis tégellyel. Igazi csodaszer a cserepes ajkakra, és a kiszáradt kézfejre. Aki nem szereti a sheavaj jellegzetes füstös illatát, az is bátran kipróbálhatja ezt a terméket, mert ennek semmi illata☺️

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 30.

Madi

2019. március 16.

Általában kerülöm a "belenyúlkálós" termékeket, de a múltkor vásárolt L'Occitane shea vajas kézkrém csodákat művelt a bőrömmel, ezért úgy döntöttem, ideje kipróbálni ezt a kis csöppséget is. Mivel nincs az az isten, hogy ujjal belenyúljak, ezért még a vásárláskor kértem egyet a kihelyezett teszterkanálkákból, mire az eladó hölgy hármat is csomagolt mellé. Ezzel itthon problémamentesen fel tudtam kenni.
Elsőre sűrűnek tűnik, de a meleg hatására azonnal olvadni kezd és könnyen eloszlatható az ajkakon. Egy másfél óra alatt már érezhetően hidratáltak a teljesen kiszáradt ajkak is, rendszeres használat mellett pedig szinte minden szárazságból eredő problémát megszüntet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 16.

ervilia

2018. február 18.

Ez az a termék, amit nyugodt szívvel használunk a gyermekeim bőrén is, főleg télen, kicserepesedett ajkakra, száraz kézfejre. Viszont kicsit túlárazottnak tartom, ezért a négy csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. február 18.

zahraa

2017. április 3.

Telen alapdarab! Orr melletti piros teruletre, cserepes ajkakra kivalo! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. április 3.

Telen alapdarab! Orr melletti piros teruletre, cserepes ajkakra kivalo! :)

Vikci225

2017. január 5.

Tiszta, natúr termék, illatanyag-mentes, nagyon szeretem. A márka megbízható, szépíti, puhítja a bőrt. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 5.

anita0828

2016. december 3.

Néhány hete vettem meg miután egy bizonyos márka rúzsától cserepesre, véresre száradt a szám. Külön örültem, hogy ennek nincs shea szaga, mert én azt nem tudom magamon elviselni. Nagyon jó kis cucc! Szerintem minden női táskában elfér egy. Nátha alatt is használtam az orromra és örömmel kijelenthetem, hogy se piros, se száraz nem lett a nózim és környéke. Ezért megbocsátom neki, hogy ilyen drága. 5*

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 3.

flamingo-80

2016. május 13.

Télen mindig a táskámban van, száraz ajkakra és méginkább kipirosodott orra csodaszer! A kis tégely nagyon tetszik, és ez a 10 ml-es kiszerelés kitart egy téli szezonon át.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. május 13.

Antioxidánsok: Tocopherol