L'Occitane

Ár:   5750 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Lelőhely:   L'Occitane márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: szeliger, Módosítva: 2015. január 22.

Lelőhely:   L'Occitane márkaboltok
Kategória:   Lemosók, Tonikok

A selymes textúrájú arctisztító olaj hatékonyan, egyetlen lépésben képes eltávolítani a szennyeződéseket és sminket (vízállót is).
A tápláló shea olajat (5%) tartalmazó készítmény vízzel alkalmazva lágy emulziót képez és megőrzi a bőr természetes hidratáltságát. A bőr tiszta, lágy, friss és ragyogó lesz.

Moni1980

2019. május 23.

Nekem nagyon nem vált be. A sminket nem szedi le, kombinált bőrömre borzalom. Kétszer próbálkoztam vele, mindkét alkalommal nagy, gyulladt pattanásaim lettek. Az ára irreálisan magas.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. május 23.

mirtillmajoros

2018. június 27.

Tökéletesen tisztít. A MAC pigmentet amit MAC Fix+-al vittem fel, egy perc alatt lekapta. Tust, alapozót, púdert, highlightert, bronzosítót pirosítót szintén. A konkrét nagyestélyi sminkemet 40 másodperc alatt takarította el az arcomról. A műszempillának nem tesz ugyan jót az olaj, de nem jött le tőle csomókban (a MAC ugyanezen termékénél igen). A vízvonalnál lévő szemcerkát nem tudom leszedi-e, én rettegek a víztől szemközelben, így nem mertem csak a mozgó szemhéjat és a szempillatöveket tisztítani. Imádom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 27.

Fiorentina

Korcsoport: >54
2018. március 16.

Trendi manapság az arclemosóolaj és a shea vaj is, így együtt viszont nem találkoztam még vele. Gondolt egyet anno a L'Occitane, nehogy lemaradjon erről a hullámról, és beletett egy kis shea vajat a lemosójába, abból baj nem lehet. Igaz, hogy bársonyossá teszi a bőrt, ugyanakkor a vízálló termék eltávolításához nekem kevésnek bizonyult. Szerencsére nem szárította a bőrömet és az illatát sem éreztem egyáltalán kellemetlennek (ennél "rosszabb" illatú természetes arcolajokat is használok a hatásuk miatt).
Ugyanakkor én is túlárazottnak gondolom, mint a márka többi termékét is.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2018. március 16.

Ugyanakkor én is túlárazottnak gondolom, mint a márka többi termékét is.

cicusadikusz

2018. március 7.

Megmondom őszintén az elején azt gondoltam, hogy túl tömény, nem helyesen alkalmaztam bőrömön, és annyira nem voltam megelégedve, de aztán egy kis vízzel vegyítve már remekül működik. Este átmasszírozom vele az arcom és reggelre babapopsi simaságú lesz, imádom!!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. március 7.

idaobi

2017. november 22.

Nekem csalodas, marka tobbi termeke is. Tularazott. Illata furcsa es az allaga nekem lehetne testesebb. Kb etolaj 5000 hufert. 5%shea tartalom pedig nem tul sok mivel mar minden sarkon elerheto 100% shea vaj

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. november 22.

vkati15

2017. július 2.

Nem szed le sajnos mindent, de arahoz kepest megeri.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. július 2.

Nem szed le sajnos mindent, de arahoz kepest megeri.

szandi08

2017. február 28.

Az illata jó, nekem leszed mindent viszont kifejezetten százanak érzem a bőröm utána.
nem nagy szám

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 28.

nem nagy szám

TND

2016. július 24.

Nekem sajnos, nem hozza le a szempillaspirált és a tust, ezért erre külön szemfestéklemosot használok. Tehát a hozzáfüzött reményeket nem váltotta be, kétnaponta egyszer használom. Így nem lesz túl olajos a böröm tőle. Szeretem hogy utána nagyon puha tőle a böröm és kellemes is az illata, viszont a szád környékét nagyon kerüld el mert borzalmas ize van :) Mégyeszer sajnos nem venném újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 24.

Lencseee

2016. július 8.

En szerettem,de aztan talaltam szebb INCI-set (the body shop camomile), majd arrol is valtottam olcsóbbra (Balea, amit persze,kivonnak...:-/). De az ara es az INCI ellenere sem tudok rosszat mondani rola.Nekem tokeletesen mukodott a lemosasnal, semmi irritáció, semmi egyéb kellemetlenség nem volt a használat alatt. A hivatkozott ket olaj kozul ezt ereztem a legsurubbnek. És még az is lehet,hogy előbb utóbb újraveszem valami akció keretében:-) Azért azt el kell ismernem, hogy az olajos arclemosók egy új ajtót nyitottak meg nálam a sminkelmosás terén. Imádom őket, már nem is tudom elképzelni, hogy enélkül kezdődjön az esti rutinom...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. július 8.

norika78

2016. június 17.

Nagyon jó lemosó, mindent eltávolít (Nekem is jelentkezett a homályos szem probléma, de végülis érhető… olajos és belekenődik a szemembe, elfogadom a következményeket.) Szeretem, hogy a használata után kellemesen hidratált marad a bőröm, más lemosók után néha húzódik és fénylik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 17.

Antioxidánsok: Tocopherol