L'Occitane

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   L'Occitane márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Gombocka13, az összetevőket feltöltötte: Soyala, Módosítva: 2012. február 2.

Lelőhely:   L'Occitane márkaboltok
Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrtípus:   Száraz

A finom és selymes textúrájú arctisztító tej kíméletesen tisztít, eltávolítja a smink maradványait és tonizál egy lépésben. Ez a lemosást nem igénylő arclemosó tej védi bőrét az irritációktól, melyet a kemény víz is okozhat. Bőre ragyogó és rugalmas lesz.

Moringa

2017. április 5.

Natúr és érzékeny bőrre van, ahhoz képest dől belőle a parfüm illat. :(

Natúr és érzékeny bőrre van, ahhoz képest dől belőle a parfüm illat. :(

Birkin

2012. október 27.

Sminklemosóként használom már jó ideje. A korábbi formátum is rendben volt, de az nekem túl híg volt. Legutóbbi változtatáskor sűrítettek a formulán, na azóta igazán nagy sztár nálam. A száraz bőrömnek kimondottan felüdülés.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. október 27.

Soyala

2012. január 31.

Először nem tetszett,de! adtam neki még1 esélyt és bevált!:)
A benne lévő shea vaj és napraforgóolaj nyilván túl "gazdag" lehet egyeseknek,de száraz-érzékeny bőrűeknek csak ajánlani tudom!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. január 31.

Először nem tetszett,de! adtam neki még1 esélyt és bevált!:)

Gombocka13

2011. március 30.

Érzékeny, száraz felszínű zsírosodó bőröm van. Nem egyszerű erre bármit is találni, ezért próbáltam meg ezt a lemosót. Sajnos, nem annyira jött be nekem, mert tovább zsírosítja a bőröm és mellé még kicsi piros pöttyök is megjelnnek :( Sminklemosónak tökéletes de tisztítónak csak egy lemosó tonik kiséretében tudom elképzelni.
A mennyisége sokáig kitart, nekem már lassan másfél hónapja megvan és csupán a fele fogyott el úgy, hogy naponta használom. A Loccitane marketingje és piaci megjelenése fogott meg engem igazán :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. március 30.

Antioxidánsok: Tocopherol

A gapot kivonata. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőrkondícionáló hatású összetevő. Az összetevő egyik gyártója szerint a gyapot kivonata védi a bőrt, támogatja annak barrier funkcióját és még enyhe antibakteriálisa hatása is van, ezeken kívűl vitamin tartalmú készítményekben szolubilizáló szerepet is betölthet.

Rozmaring levelének a kivonata. Lásd rozmaring.