L'Occitane

Ár:   2690 Ft   Kategória:   Ajakápolók
Lelőhely:   L'Occitane márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Eni90, az összetevőket feltöltötte: Pölö, Módosítva: 2020. június 19.

Lelőhely:   L'Occitane márkaboltok
Kategória:   Ajakápolók

A fair trade keretek között beszerzett shea vajban gazdag (10%) Organikus Ajakbalzsam segít táplálni, helyreállítani és védelmezni a kiszáradt, kicserepesedett ajkakat. A száj puhasága és rugalmassága teljes mértékben helyreáll.

Dorine

2020. május 22.

Semmi extrát nem tapasztaltam... kellemes illata van, de túl sokat nem hidratál. Elhasználtam, de ennyi pénzért kapok jobbat is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 22.

Adricsek

2018. november 12.

Tetszik az illata,és az íze is,hideg időkben is kellemes viselet,nem úgy mint mondjuk a carmex,ami hűsít,hatását még tesztelem,pár napja van még csak meg,de eddig bejött.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 12.

Moringa

2017. április 5.

Ez az ajakbalzsam dísznek jó, de másra nem.

Ez az ajakbalzsam dísznek jó, de másra nem.

Bolci

2017. április 4.

Nagy csalódás. Nem hidratál, hiába kenem napok óta a számat. Azért két csillag, mert nem irritál, de bármely drogériás párszáz forintos ajakbalzsam lepipálja.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 4.

nyuszita

2016. október 27.

Nagyon szeretem. Pici mintám van belőle és valószínűleg megveszem majd a teljes kiszerelést, ha az elfogy. Jól hidratál, nem túl zsíros, könnyen beszívódik, finom az illata is, praktikus a csomagolása, szóval nem tudok mibe belekötni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. október 27.

nemeth.anita

2016. március 1.

Még három-négy éve vettem reptéren két átszállás között egy 3-as csomagot ebből az ajakápolóból, ezt ajánlotta az eladó a száraz számra, aminek (relatíve) organikusak és kímélőek az összetevői. Amiatt szeretem, mert két tubussal sem tudtam még elhasználni az évek alatt, így nagyon gazdaságos. A harmadik tubust a húgomnak adtam, ő is sokáig gyűrte. Tudom, hogy már lejárt a szavatossága, bőven kint vagyok a felbontás után ajánlott 6 hónapból, de nem tűnik romlottnak, így használom még. Valóban nem hidratálja olyan jól az ajkakat, mint mondjuk a natúr sheavaj, amit én szívesebben használok. De útközben higiénikusabb tubusból felkenni a terméket, mint bacis, koszos ujjakkal felmaszatolni a shea vajat. Amíg hozzá nem szokott a szám nekem is volt, hogy kicsípte, hámlasztotta, talán emiatt is tart ilyen régóta, mert nem használtam gyakran. Nem valószínű, hogy újravenném, de alapvetően nem tartom rossz terméknek.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. március 1.

FEV

2015. április 21.

Nagy csalódás ez a termék - semmivel sem jobb, mint a legolcsóbb, drogériákban kapható ajakápolók. Nem hidratál, nem tartós (még enni-inni sem kell és pár perc alatt nyoma sincs a szájon), a bőröm hámlik tőle. Ami bevált: URIAGE BARIÉDERM LÈVRES AJAKÁPOLÓ BALZSAM

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. április 21.

ufonyuszi

2014. augusztus 23.

Semleges illatú, férfiak is használhatják, nagyon jól hidratál, színtelen.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. augusztus 23.

Semleges illatú, férfiak is használhatják, nagyon jól hidratál, színtelen.

annyka

2014. május 3.

Kellemes illatú, állagú, jól hidratáló ajakápoló. Gyorsan beszívódik, nem marad 'viaszréteg' utána.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. május 3.

Antioxidánsok: Tocopherol