L'Occitane

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Kézkrémek
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   L'Occitane márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: ancsibancsi, Módosítva: 2020. június 15.

Lelőhely:   L'Occitane márkaboltok
Kategória:   Kézkrémek
Bőrtípus:   Száraz

A magas shea vaj koncentrációval gazdagított Shea Butter Date Bouquet Hand Cream segít megvédeni, táplálni és puhává varázsolni a bőrt. A datolya édes és ragyogó illatával kiegészülve, ez a gazdag textúrájú krém puhává, simává varázsolja a kezeit, anélkül hogy olajos érzetet hagyna maga után. Alkalmazható, amilyen gyakran csak szükséges. A Limitált Kiadású kollekció feltűnő designja a Nyugat-Afrikai nők természetes anyagokból készült kosarainak látványát idézi. A termékeket díszítő színeket és mintákat a kézzel fonott kosarak és a perzselő afrikai Nap ihlette.

messin

2013. január 23.

Ugyan én még nem éreztem datolyán ilyet, de kétségkívül különleges ennek a krémnek az illata, bár az én ízlésemnek túl intenzív. Az illata egy óra múlva is érezhető, a hatása sajnos már 5 perc múlva sem. Pedig olyan szép a tubusa is, és az ára is igen borsos... Próbáltam a citromfüves verziót is, detto.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. január 23.