L'Occitane

Ár:   2450 Ft   Kategória:   Ajakápolók
Lelőhely:   L'Occitane márkaboltok   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: toth, Módosítva: 2016. május 13.

Lelőhely:   L'Occitane márkaboltok
Kategória:   Ajakápolók
Bőrprobléma:   Vízhiány

A fair trade forrásból származó shea vajat (10%) tartalmazó, igazoltan organikus L'Occitane Shea vajas ultra rich ajakbalzsam segít az ajkak hidratálásában, regenerálásában, kiszáradás elleni védelmében. Garantálja az ajkak puhaságát, hidratáltságát, simaságát.

anetta.filip

2021. február 17.

Nem jó az illata, sem az íze, de hatásában jó. Nem tervezem megvenni, de ha egy-egy ajándékcsomagban benne van a 4ml-s változat, azt továbbra is szívesen el fogom használni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. február 17.

dorqaap

2020. március 21.

4 ml-es mintám volt belőle a karácsonyi dobozból. Nekem ez inkább ilyen ajakfény-szerű, nem a kedvenc állagtípusom, mert gyorsan lenyalom. Viszont a kis minta is sokáig kitart, és mondhatjuk, hogy jól hidratál. Én nem venném meg magamnak, mert van egy kedvenc ajakápolóm és drágának találom ezt. De aki ezt az állagot preferálja, annak lehet kedvence.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. március 21.

Erina

2018. december 16.

Nem mondanám csodaszernek, de mindenképpen jobb a drogériás társainál. Semmi illata és íze nincs, nagyon könnyen és gyorsan felvehető, praktikus a csomagolás. Nagyon jól hidratál, de sajnos nekem még mindig nem az igazi.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. december 16.

nicolekitti

2018. december 16.

Az adventi kalendáriumban jutottam hozzá egy 4ml-s változathoz.
Szerintem nincs különösebb íze se illata. Teljesen jól ápol, főleg most, hogy a szélsőséges idő kiszárította az ajkaimat. Nem is kellett sokszor használjam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 16.

Az adventi kalendáriumban jutottam hozzá egy 4ml-s változathoz.

sunnyrann

2018. április 18.

Utálom az illatát és az ízét. Lehet, hogy jól ápol, de nem bírom elviselni magamon. Nekem nem jött be.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. április 18.

ramici

2018. március 12.

Első benyomásra nem tetszett, legfőképp az illata meg az adagolója miatt. DE meggyőzött, az illatát időközben megszerettem vagy lehet csak megszoktam. Nagyon jól ápolja az ajkaimat. Mivel ajándékba kaptam elhasználom, mert tényleg nagyon jó, de nem venném meg miután elfogy.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 12.

Antioxidánsok: Tocopherol