L'Occitane

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Szemkrémek
Lelőhely:   L'Occitane márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: sephora, Módosítva: 2020. június 19.

Lelőhely:   L'Occitane márkaboltok
Kategória:   Szemkrémek

A balzsam megszünteti a feszülés kényelmetlen érzését. Tápláló és védő Shea vajban (5%) gazdag. Kisimítja a finom ráncokat. Teljes, 24 órán át tartó hidratálás, védelem a káros környezeti hatásokkal szemben. A búza-, kalendulakivonat és a narancsvirágvíz gondoskodik a sejtek anyagcseréjének felgyorsításáról, kisimítja a bőrt. A tejszínes textúra gyorsan felszívódik. A szemkörnyéki terület sima és lágy tapintású lesz.

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

annyka

2014. május 3.

Én nem szerettem. Sem az állagát, sem a hatását. Nekem nyúlós, nehezen jött a tégelyből. Feltettem és sminkelésnél darabokba jött le a korrektorral (bármelyikkel, tehát a krém hibájéból). Még csak nem is hidratált. Ráadásul időközben meg is romlott (az tuti, hogy kiadós).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. május 3.

annama

2013. november 8.

Egy hónapja használom, minden este és reggel, és igen tartós, finom, könnyen beszívódik és nem irritál. Eddig az egyik legjobb, amit próbáltam.

update: Elhasználtam, és továbbra is kellemes, jó hidratálónak tartom, de a finom ráncokkal semmit sem csinál.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. november 8.

sephora

2013. március 8.

Néhány éve a férjem egyik kedves ajándéka volt ez a krém, melynek a mai napig őrizgetem az üres tégelyét.
Hihetetlen jó ápoló balzsam, de a nevével ellentétben mégsem volt a szemkörnyék számára nehéz állagú. Könnyed, lágy, extrán tápláló krém. Nagyon szerettem használni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. március 8.