L'Occitane

Ár:   1990 Ft   Kategória:   Kézkrémek
Lelőhely:   L'Occitane márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: zsazsa, Módosítva: 2020. április 19.

Ár:   1990 Ft
Lelőhely:   L'Occitane márkaboltok
Kategória:   Kézkrémek

Ez a bársonyos, shea vajjal gazdagított kézkrém táplálja és védi a kezeket, ráadásul friss, az aromás zöld tea és a zamatos keserű narancs elegyéből született illatot hagy maga után.

zahraa

2017. április 5.

A parfumje nagyon tetszett, de kezkremben sajnos teljesen mas illata van... nem hasonlitott a parfumjehez, furcsa es kellemetlen. Hidratalasi kepessege nem sok, nem ragad utana a kezem, de az elso kezmosasnal lejon rola minden.