L'Oreal Paris

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Lemosók, Tonikok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: insidecore, Módosítva: 2017. február 16.

Kategória:   Lemosók, Tonikok

Ez egy koncentrált sminkeltávolító elixír vízálló és tartós sminkre (arcra, szemre, ajakra).
Egy mogyorónyi mennyiségű elixírt az ujjaink segítségével kell szétoszlatni arcunkon, majd kis mennyiségű vizet hozzá adva tej állagúvá válik. Ezután leöblíthetjük.

An90

2020. január 1.

Ajándékba kaptam még elég régen. Leginkább szemsmink lemosására használtam, szépen lehozta. Kicsit olajos volt használat után, a szemem nem irritálta, csak furcsa érzés volt utána.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 1.

Mindy

2015. november 2.

Volt egy mintám, nekem nagyon tetszik! Sajnos egyelőre nem találom sehol, pedig nagyon megvenném! Tudja valaki esetleg, hogy hol lehet kapni? Köszi!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. november 2.

Blackxentric

2014. október 17.

A hatása közepes, annyira olajos, hogy alig lehet lemosni. Az ára ehhez képest elég magas. Nekem nem lett a szívem csücske.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. október 17.

Babooca

2013. augusztus 9.

Nagyon nagyon szerettem volna szeretni, de sajnos nem sikerült. Borzalmas tejes állaga volt, fehéres-sárgás. Undorító volt szagra is. Ha a sminket le akartam mosni, - csak a szememről akartam volna egyébként mindig - sohasem sikerült, mert beolajosította a szemem mindenütt, az arcommal együtt, homályosan láttam tőle órákig. Vagy elajándékoztam vagy kidobtam már nem is tudom. Nem sok kozmetikai terméktől váltam volna meg ilyen szívesen, de ettől öröm volt. Fujj, soha többé.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 9.

csillu

2013. július 30.

Vegyes érzéseim voltak ezzel a termékkel kapcsolatban. Mivel nagy L'Oreal spirál rajongó vagyok, ezért értelem szerűen megvettem ezt a lemosót. Végül is leszedte a sminket, de utána elég sokat kellett még tisztítani az arcom ahhoz, hogy olyan tiszta legyen, amit szeretek, és ne legyen utána olajos-zsíros érzet. Talán kétszer megvettem, de utána inkább mással próbálkoztam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. július 30.

izerak

2013. március 14.

Minden sminket leszed, olajos érzetet hagy az arcon, ami miatt utána még le szoktam tisztítani tonikkal. Nekem csípi a szeme, ha belemegy, ezért 4csillag.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. március 14.

turbolya

2013. február 12.

Pontatlanul van feltüntetve a termék megnevezése: a tejről vagy a zseléről volna szó? Mert mindkettő létezik. Én a zselét használom, imádom. Olyan a hatása, mint egy (jó) feszesítő maszknak, pedig nem az persze, és mégis. Amellett megnyugtatja a bőrt, csodásan puha tapintásúvá, egyenletessé teszi, és tökéletes tisztaságérzetet nyújt. Mindezt a benyomást nem mellesleg az illat is támogatja, kicsit kesernyés-fűszeres-hűvös, perfekt tisztaságillat. Az utóhatásai miatt élményszámba megy vele a sminklemosás.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. február 12.

mezeibernadett

2012. augusztus 9.

A sminket kiválóan leszedi és az extra vízállóimhoz ezt használom,hogy le tudjam robbantani magamról.Egy dolog nem tetszik benne,hogy ilyen fura ragacsos-fényes volt tőle az arcom.így utána még pluszba arcot mostam és tonikkal is kezeltem,hogy ne legyen rossz érzésem.4 csillag,amiatt,hogy seperc alatt leszed mindent.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. augusztus 9.

CocoSunrise

2012. június 21.

Ezt még árulják? Borzalmas volt, piszkosabbnak éreztem az arcomat sminkleszedés után. Leszedte a sminket, de valami rossz, piszkos olajos réteget hagyott maga után...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. június 21.

chyny-eve

2012. január 18.

De utáltam! El is ajándékoztam és SOHA többet nem veszek ilyesmit!!!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. január 18.

De utáltam! El is ajándékoztam és SOHA többet nem veszek ilyesmit!!!!

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate