L'Oreal Paris

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Testápolás

A krémet feltöltötte: katalinmester13, Módosítva: 2020. január 8.

Kategória:   Testápolás

Ezt az alakformáló gélt a narancsbőr külső megjelenésének lágyítására fejlesztették ki. Hatása látható és tartós.

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

katalinmester13

2020. január 25.

Nagyon finom illatú, szép opálosan zöld gél. Selymesen simává teszi a bőrt. Eleinte oda használtam, ahova javasolja: comb, fenék, has. A napi kétszeri bedörzsölést alulról felfelé haladva, azt én nem tudtam tartani. Reggel megvárni, míg beszívódik, az nem megy. Ráadásul hűsítő hatása is van. Nem vágyom reggel hűsölésre, csak gyors elkészülésre. Aztán esténként is ritkábban használtam. Amikor elővettem, már mindenhová kentem, hogy foggyon már el. Nagyon sok van benne, és kevés kell belőle. Nem tudom, hogy használt-e. Az biztos, hogy narancsbőröm még mindig van. Ahogy tíz nőből kilencnek. Már nem vásárolok cellulitiszre semmiféle kencét. Úgy van jól, ahogy van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. január 25.