L'Oreal Paris

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szemre

A krémet feltöltötte: lovecreams, Módosítva: 2017. március 17.

Könnyed anyagú és textúrájú szemöldökceruza, mely tökéletesen kitölti a szemöldökben található réseket és természetes hatást eredményez.

KissKitti

2021. április 14.

Leárazva jutottam hozzá, könnyű vele dolgozni a kefe részét meg mindenre is használom(jó azért ti az ikeás tükör fóliáját ne ezzel döfjétek át olló vagy egyéb hiányába de látjátok még csomagolást bontani is jó :D) Az eredeti árát sokallom így biztos nem adom meg neki az 5*-ot
+1 akinek nem inge nem veszi magára, csajok ne tekerjétek ki-be feleslegesen az ilyen ceruzákat mert ****** kapok a boltba tőle a tester-eknél :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. április 14.

vivienlovesit

2019. szeptember 29.

Nekem a 103 WARM BLOND árnyalatban van meg és nagyon szeretem! ♡ Gyorsan lehet vele dolgozni, tartós. Kicsit sokallom az árát - talán Berlinben vettem (?!) - 14 euró.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 29.

Raikiky

2019. május 11.

Nálam nagy probléma, hogy olyan színt találjak ami passzol a hajam eredeti színéhez (valami szürkés-barnás-sötétszőke behatárolhatatlan szín). Ennek az egyik színe egész közel állt hozzá így megvettem mert nem volt drága. Féltem tőle mert puhább mint a ceruzáim, de hamar ráérzetem a használatára és meglepődve tapasztaltam, hogy könyebb vele dologznom mint a ceruzákkal. Jóval hamarabb elfogyik mint egy ceruza, rendszeres használat melett nekem fél évet bírta.
Mikor újra akartam venni láttam, hogy ez bizony jóval drágább mint amit egy ilyen termékre szánnék, már nem emlékszem, de valószínűleg első vételnél leárazva vettem mert nem nézem ki magamból, hogy ennyi költenék rá. Ha találok leárzava majd újraveszem. Ha az eredeti áron olcsóbb lenne kapna 5pontot, de így csak 4et érdemel.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. május 11.

Nicool89

2017. szeptember 20.

Semmiképp nem ajánlom! Először is a színe legvilagosabbat vettem világos szőke hajamhoz. Azt hittem passzolni fog, de ez a szín libaf.. zöld szín. Nagyon durva! Persze ez meg semmi... használatakor nem lehet egyenletesen dolgozni vele, mert darabokban ott marad a szemoldokon, a kefes végével épp el lehetne dolgozni, de na NEM! Annyira darabos, egyenletlen a fedese.Ezert az árért inkább Kiko vagy NyX sokkal jobb. Nem ajánlom a megvételét.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 20.

nagyheni92

2017. május 21.

Eddig a L'OREAL PARIS BROW ARTIST MAKER-t használtam, de nemrég megvettem ezt a Joy napok alkalmából. Először túl keménynek tartottam, de pár használat után nagyon meg vagyok ezzel elégedve. Reggeli rohanásban szépen és gyorsan meg tudom ezzel csinálni a szemöldökömet és szép természetes hatást lehet vele elérni. Persze, nem kell nagyon odanyomni a szemöldöhöz, hanem csak szép finoman kell eloszlatni. Én azért még ráteszek egy max factor szemöldök zselét is, így egésznap rajtam szokott maradni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 21.