L'Oreal Paris

Ár:   1990 Ft   Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Kiszerelés:   13,5 ml   Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: malnaszorp95, Módosítva: 2017. február 23.

Ár:   1990 Ft
Kiszerelés:   13,5 ml
Kategória:   Körömlakkok, lemosók

A L'Oréal Le Vernis à l'Huile körömlakkok egyedülálló módon nem csak fényességet és intenzív színt adnak, hanem ápolnak és kellemes illatúak is. Széles színpalettával rendelkeznek, hogy minden öltözékhez megtaláld a tökéletesen illő színt. Stílusos, ápolt és jó illatú körmök - egy ecsethúzással.

Ár: 1000 , Eladó: Eby92
Állapot: új, Helyszín: Vác, Budapest, fizetés: Személyes átvétel Vácon vagy Budapesten, előreutalás után postázom ajánlott levélként.
Ár: 500 Ft vagy csere , Eladó: deezsina
Állapot: kiszerelés kb 3/4 része van meg, nincs besűrűsödve, Helyszín: Budapest XI, V, IX, leginkább Alléé és Fővám tér, fizetés: Személyesen
LoRs

2019. október 9.

Nekem 2 árnyalat van meg a kollekcióból, és elég vegyesek az érzéseim. A 556-os, Grenat Irrévérent árnyalat nem lett a kedvencem, szinte lehetetlen szépen eldolgozni a lakkot, 1 rétegben pedig elég foltos a végeredmény, viszont ha végre sikerül felkenni több rétegben, akkor elég tartós. Mivel Müller kuponokkal vettem kb. 300 Ft-ért ezért ennyit megért. A 330-as Fuchsia Palace árnyalat viszont maga a tökély! Nagyon szeretem, a kedvenc nyári árnyalatom volt idén. A körömlakk illata kellemes, enyhe virágillat, ami hamar elillan száradást követően. A lakk hátránya még, hogy nagyon lassan szárad. Mivel a márka előző körömlakkszériája ezerszer jobb volt, így csak 3 csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 9.

Gabria

2019. október 7.

556-os, Grenat Irrévérent nevű lakkocskám van a márkától. Szeretem, hogy illatos, nagyon jó illata van, bár ez kicsit elillan, ahogy rákenem a fedőlakkot. Szép a színe, két réteg elég belőle. Könnyű vele lakkozni lapított, széles ecsete van. Tetszik az üvege, annyira nőies, elegáns, és egyedi. Szép-szép, de nekem azaz igazság, hogy nem túl tartós. A többi tulajdonsága miatt viszont megérdemli nálam a 4 csillagot. Viszont azzal a széles színpalettával rendelkezik dologgal vitatkoznék. :D

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 7.

angyalka1225

2019. szeptember 24.

Mivel az elődjét nagyon szerettem, akcióknál feltankoltam belőle párat. A pirosat megbántam, mert még a feléhez se ért az üveg (pedig egyik leggyakrabban használt színem), már besűrűsödött. Azért párszor még erőltettem, mert más márkánál se találtam olyan pirosat, ami tartós és szép is, de a legutóbbinál, mikor már alig bírtam felerőltetni a körmeimre és még nem is akart megszáradni, kivágtam a kukába így félig üresen. Ilyenre még nem volt példa, szóval nagy csalódás ez a lakk. Azért nem vonok le többet, mert pl. a nude színe régebb óta van meg és mégse változott az állaga.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 24.

duchess_g

2019. augusztus 18.

Az egyik piros árnyalata van meg, ami egy gyönyörű szín. Két rétegben más színe van, mint az üvegben (sötétebb, ami már nem tetszik). Megvettem a fedőlakkját is, ami sajnos oldja az alatta lévő lakkréteget, ezért nagyon óvatosan kell vele bánni. Kicsit tartósabbá teszi a lakkot, de 1-2 nap után már elkezd lepattogni a vége. Elég gyorsan besűrűsödött. Ennyi pénzért ez egy igencsak átlagos körömlakk, egyedül a szép piros árnyalata miatt éri meg.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 18.

leila0803

2019. július 27.

Nekem tokeletes, az egyetlen koromlakk, ami fent marad ugy, hogy egy het mulva kell ujrakennem. Kb 5 napig tokeletes...
A korom sargas lesz tole, ez a hatranya, de kompenzal a tartossaggal.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. július 27.

A korom sargas lesz tole, ez a hatranya, de kompenzal a tartossaggal.

plinda

2019. július 18.

Azzal hogy kellemes illatúak, vitatkoznék. 2 színben van, egy tökéletes nude és csak gyönyörű rózsaszín, mind a kettőt akciósan vettem. Az eredeti áruk nagyon sok. Az állaguk tényleg nagyon szép, nem túl folyós de könnyen teríthető, a színek intenzívek, és tartósabbak mint a legtöbb lakkom. Ha látok még belőle megmaradt, akciós darabokat biztos veszek még párat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. július 18.

laczayzita

2019. május 23.

Egy vörös lakkom van és egyszerűen imádom! Nagyon szépen takar, színe gyönyörű és finom az állaga is!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 23.

arimer

2019. május 2.

330as rozsaszin arnyalatot vettem eloszor, sokaig allt a polcomon, de par napja levettem. Nagyon gyorsan szárad, a titka hogy vekony retegekkel kell dolgozni. A szine gyonyoru, catrice fedolakkal fényesre, kopogósra szárad , kb 25perc alatt 2+1 réteggel végeztem, semmi párnanyom 😃 reggelre. Nagyon szupi kis lakk, és a szobát sem járja át a koromlakkszag. Veszek még belole, mert bar catrice-rajongo vagyok, árnyalatok terén a loreal nyert.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 2.

cskt

2019. április 20.

4 réteg sem elég, hogy jól fedjen. Lemosás után pedig a körmeim felszínét sárgán megfogta, mintha májbeteg lennék, nagyon ijesztő. Használatát senkinek sem ajánlom!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 20.

Neleta

2019. április 14.

Megvan pár színben. A rekord, míg fent volt a lakk a körmeimen: 6 nap, ami nagy szó! Volt alatta és felette is lakk, és két rétegben kentem fel (esküvőre készítettem magamnak, szóval nagy gondossággal készült).
A színek gyönyörűek, szépen lehet használni az ecsetet, könnyű használni. A száradás viszont hosszú időt vesz igénybe, szóval rá kell szánni az időt. Az üvege nagyon elegáns. Nem olcsó, de tényleg minőségibb, mint az olcsó körömlakkok. Megadom neki az 5 csillagot, hiszen én is összességében elégedett voltam vele, ezért is vettem belőle több üveggel. Akciósan véve mindenképpen megéri szerintem vásárolni belőle.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. április 14.