L'Oreal Paris

Ár:   1990 Ft   Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Kiszerelés:   13,5 ml   Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: malnaszorp95, Módosítva: 2017. február 23.

Ár:   1990 Ft
Kiszerelés:   13,5 ml
Kategória:   Körömlakkok, lemosók

A L'Oréal Le Vernis à l'Huile körömlakkok egyedülálló módon nem csak fényességet és intenzív színt adnak, hanem ápolnak és kellemes illatúak is. Széles színpalettával rendelkeznek, hogy minden öltözékhez megtaláld a tökéletesen illő színt. Stílusos, ápolt és jó illatú körmök - egy ecsethúzással.

Lina14

2020. április 24.

Nekem a 116 cafe de nuit van meg, ami egy barackos tónusú nude. Egész pigmentált, de azért kell neki 2 réteg. Nem tapasztaltam rossz tartósságot sem, de semmi kiurót.
Update: Leárazva megvettem a 440 Chérie Macaron és 554 Carmin Parisien árnyalatokat. Az első egy nyárias, kicsit neonos pink a másik egy karmazsin vörös. Az első szintén 2 réteges, viszont kevésbé neon a körmökön mint az üvegben, a másik pedig egy egy réteges gyönyörű vörös, és istenien lehet vele nyomdázni is.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. április 24.

Szilviams0118

2020. február 19.

552-es árnyalatot vettem kifuttatáson (egy erőteljes bordó szín) és már bánom, hogy a másik árnyalatot otthagytam, nagyon szép a fedése egy rétegben is

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 19.

Csutak

2020. február 2.

Update: DM-es vigaszvásárlásom során újra megláttam a polcon az ajándékcsomagot, amiben egy ilyen lakk volt, Rubis Folies árnyalatnévvel, ami egy csodálatos vérpiros árnyalat, hát jött velem azonnal haza. Azóta már kétszer használtam és nem csalódtam, marad az öt csillag. :)
Glamour napokon szereztem be, még a kedvezményes árából is lejött a fele, így tiszta haszon. :) Felkenve pedig csodálatos. Egy rétegben is viszonylag szépen fed, de én a biztonság kedvéért mindig kenek fel egy második réteget is, annak a száradása után pedig jöhet a fedőlakk is. A végeredmény egyszerűen szuper. <333 Gyönyörű a színe (226-os Nymphea nevű árnyalat), száradás után az illata pedig a L'Oreal rúzsoké egy az egyben. :) Hát szerelmes vagyok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 2.

lovereira

2019. december 21.

A fedőlakkját nagyon szeretem, de sajnos nekem nem vált be a "színes" verziója, ennél vannak tartósabb sima lakkjaim ennyi áron. Az 554 Carmin Parisien árnyalat van meg, pigmentált egy rétegben is, de tényleg gyorsan elkezd lepattogzik.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 21.

duchess_g

2019. december 4.

Az egyik piros árnyalata miatt vettem meg, ami egy gyönyörű szín. Két rétegben más színe van, mint az üvegben (sötétebb, ami már nem tetszett). Megvettem a fedőlakkját is, ami sajnos oldja az alatta lévő lakkréteget, ezért nagyon óvatosan kell vele bánni, de tartóssá teszi a lakkozást. Elég gyorsan besűrűsödött és fedőlakk nélkül nem tartós.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 4.

Alexa9082

2019. december 4.

Katasztrófa!!!3 rétegben vittem fel,csak egy karácsonyi fotózást kellett volna kibírnia,de nem nagyon jött össze.Még szerencse,hogy fél áron jutottam hozzá.Imádom a L’Oréal termékeit amúgy,de ezt nagyon nem ajánlom.Egyedüli plusz pont,hogy gyorsan szárad.

LoRs

2019. október 9.

Nekem 2 árnyalat van meg a kollekcióból, és elég vegyesek az érzéseim. A 556-os, Grenat Irrévérent árnyalat nem lett a kedvencem, szinte lehetetlen szépen eldolgozni a lakkot, 1 rétegben pedig elég foltos a végeredmény, viszont ha végre sikerül felkenni több rétegben, akkor elég tartós. Mivel Müller kuponokkal vettem kb. 300 Ft-ért ezért ennyit megért. A 330-as Fuchsia Palace árnyalat viszont maga a tökély! Nagyon szeretem, a kedvenc nyári árnyalatom volt idén. A körömlakk illata kellemes, enyhe virágillat, ami hamar elillan száradást követően. A lakk hátránya még, hogy nagyon lassan szárad. Mivel a márka előző körömlakkszériája ezerszer jobb volt, így csak 3 csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 9.

Gabria

2019. október 7.

556-os, Grenat Irrévérent nevű lakkocskám van a márkától. Szeretem, hogy illatos, nagyon jó illata van, bár ez kicsit elillan, ahogy rákenem a fedőlakkot. Szép a színe, két réteg elég belőle. Könnyű vele lakkozni lapított, széles ecsete van. Tetszik az üvege, annyira nőies, elegáns, és egyedi. Szép-szép, de nekem azaz igazság, hogy nem túl tartós. A többi tulajdonsága miatt viszont megérdemli nálam a 4 csillagot. Viszont azzal a széles színpalettával rendelkezik dologgal vitatkoznék. :D

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 7.

angyalka1225

2019. szeptember 24.

Mivel az elődjét nagyon szerettem, akcióknál feltankoltam belőle párat. A pirosat megbántam, mert még a feléhez se ért az üveg (pedig egyik leggyakrabban használt színem), már besűrűsödött. Azért párszor még erőltettem, mert más márkánál se találtam olyan pirosat, ami tartós és szép is, de a legutóbbinál, mikor már alig bírtam felerőltetni a körmeimre és még nem is akart megszáradni, kivágtam a kukába így félig üresen. Ilyenre még nem volt példa, szóval nagy csalódás ez a lakk. Azért nem vonok le többet, mert pl. a nude színe régebb óta van meg és mégse változott az állaga.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 24.

leila0803

2019. július 27.

Nekem tokeletes, az egyetlen koromlakk, ami fent marad ugy, hogy egy het mulva kell ujrakennem. Kb 5 napig tokeletes...
A korom sargas lesz tole, ez a hatranya, de kompenzal a tartossaggal.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. július 27.

A korom sargas lesz tole, ez a hatranya, de kompenzal a tartossaggal.