L'Oreal Paris

Ár:   2499 Ft   Kategória:   Hajfestékek

A krémet feltöltötte: malnaszorp95, Módosítva: 2018. március 2.

Kategória:   Hajfestékek

"Készítsd el az egyéni Bayalage melírodat. A speciális fésűnek köszönhetően egyszerűen érheted el a természetes átmenetet. Minden hajszínre."

TIsmile

2019. július 16.

Nem ertek egyet az előttem szólókkal. Nekem nagyon kivilagosította a hajam az alja rendesen szőke lett. Felül pedig tebyleg természetesebb lett. Nem használtam a fésűt inkabb en is tincsekben a hajam végét áztattam aztán felfelé satíroztam. (Ja és a maradék festeket pedig újból a hajam végére kentem). Szerintem saját ügyetlenségből de sajnos egy-két helyen foltosnak látom, de nem feltűnő. Nekem tetszik amilyen lett, és nagyjából 45 percet állt a hajamon. De ha valaki még ennél latvanyosabb szőkítést akar akkor ennek az ombre változatát ajánlom. Azzal is simán lehet alkalmazni a balayage technikát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 16.

Bradshaw

2018. december 7.

Nekem volt segítségem, a tesóm személyében. Egyedül szinte lehetetlen. Nekem vállig érő hajam van, nem tudom azt hogy lehet egyedül megcsinálni hátul. Mi minden utasítást követtünk, és a kefével kentmk fel a cuccot. Sötétbarna a hajam, és világosított is rajta szépen, de nem lett szőke. Azt egy ilyen terméktől nem is lehet elvárni. Hozta azt, amit ígért. Viszont tényleg brutál pazarlás h ki kell dobni a maradékot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 7.

jjjpetra

2018. november 16.

Sötétszőke hajamat akartam kicsit feldobni. Nagyon tetszett a végeredmény, azóta is mindig újraveszem. De az tényleg bosszantó, hogy mennyi megmarad belőle és ki kell dobni, mert nem tárolható.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 16.

schnau.adelle

2018. július 5.

Nagy reményeket fűztem hozzá.
Feketére volt festve a hajam, de már ki volt kopva. (kb 8 hónapos lehetett a lenövésem, és csak egyszer volt feketére festve, alapból sötétbarna a hajam.)
Vörösre szedte le a hajam és a hajvégeim is csúnyák voltak.
Festetlen hajon lehet jól működik, de én akkor sem ajánlom. Inkább forduljatok fodrászhoz, mert ez többet árt, mint használ.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 5.

Nagy reményeket fűztem hozzá.
Vörösre szedte le a hajam és a hajvégeim is csúnyák voltak.

rocknrose

2018. június 9.

Azt hiszem, május eleje-közepe fele vettem meg és végeztem el a műveletet otthon magamnak. A rendes utóápoló hiánya valóban hátrány és én a kefét sem használtam túl sokat. Inkább Youtubeos DIY videók alapján csináltam az ujjaimmal. Egyébként barna hajamra kentem fel és nem világosított olyan sok árnyalatot, mint képzeltem. Egy helyre kicsit több festék került a hajamra (vagy több ideig volt fent, nem tudom), na ott rendesen világos lett :D
Természetes az eredmény (persze ehhez kell, hogy ne legyen foltos, csíkos stb), bátran ajánlom, főleg ha valaki segít az embernek benne, de egyedül is megoldható. Újra venni nem fogom, miután ezzel világosítottam a hajamat, vettem egy doboz hamvasszőke hajfestéket és azzal is elvégeztem az otthoni balayaget. Azóta is kérdezi mindenki, hogy kinél jártam fodrásznál... :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 9.

masnipower

2018. június 4.

Nos, én is kipróbáltam ezt a terméket.
A vártnál jobb eredményt kaptam, mondjuk elég rendhagyó módon kentem fel (kombináltam a hagyományos balayage festést és a hozzá kapott fésűt). Ahol így csináltam, ott tökéletes, de a fésű, ami van hozzá, nekem nem vitte fel szépen egyenletesen, hanem kimondottan foltosnak ítélem. Na de ez benne van a pakliban, ha spórol az ember. :) Korrigálható.
Az 1 csillag levonását azért kapja, mert rendes ápoló nincs benne, és rettenetesen kéne. Nekem nagyon leszívta a hajam, de mégse hivalkodó. Úgy gondolom, egy szőkítő termékhez nagyon kéne egy rendes utóápolót adni.
A művelet szebb, ha valaki felkeni és nem magának csinálja az ember, nyilván. :D biztos meg fogom még venni.
Összességében felülmúlta a várakozásomat, nagyon elégedett vagyok vele, sajnálom, hogy az ápoló-téma ennyire megviselte a lelkem. :D

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 4.

Nos, én is kipróbáltam ezt a terméket.

ZsuzsiIlycsin

2018. március 17.

Tavaly fodrasz festette a hajam balayagera, lapockaig er a hajam nagyjabol. Amikor meglattam a Mullerben az allvanyon azonnal pakoltam a kosaramba. Ma megcsinaltam, nem a hozza kapott fesut hasznaltam, hanem ahogyan mutatjak a diy balagenal tincsenkent kentem 4 reszre osztva a hajam szepe felfele huzigalva a festeket rajta.nagyon izgultam, 30 percig hagytam hatni a felkenes utan. A kozepbarna hajamba szep, nem voroses, napszitta csikokat krealt. Nem tolakodo a latvany, egyedul attol verzett a szivem, hogy a tubus felet ki kellett dobnom :( , annyira sok termek volt benne. Kar hogy nem lehet elfelezni es elrakni kesobbre. Nagyon ajanlom, szerintem klassz termek!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 17.

mirtillmajoros

2017. július 21.

Áprilisban még festett fekete hajam volt. Gondoltam platinaszőke leszek. Mivel akkor a szőkítő festékükről nem tudtam, megvettem ezt. Elég gyorsan akartam az eredményt, rövid a hajam, így elfeleztem a festéket. 1. adag rákenve, lemosva, szárít. Egyből utána még egyszer megismételtem a másik adaggal. Tehá 5 órán belül 2x festettem a hajam. A feketéből rókavörös lett. Hozzáteszem, elég hordható szín volt az is, tökre szerettem (bár csak 1 hétig mert utána újra szőkítettem). Tehát a hatása nagyon jó, nekem nagyban hozzájárult a mostani szinte platinaszőke hajamhoz :) Nem tört, nem lett baja. Ajánlom az ilyen elvetemült otthoni wannabe fodrászoknak :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 21.

nicorosie

2017. július 3.

2 éve volt vörösre festve a hajam és azóta az eredeti hajszínemben is keletkezett vörös árnyalat így nekem a napfénynél sajnos azokon a hajtincseken is vöröses lett amit a balayagezsal "kiszőkíttettem". Húgoméknak az eredeti sötét szőke hajukon viszont gyönyörű világos, napszítta szőke eredményt lehetett elérni vele. Egyiküknek kétszer kentük fel és 1 órát volt a haján, sokkal világosabb is lett. Egyébként szép, természetes eredményt lehet elérni vele, megéri az árát. :)

Viszont nekem sokkal inkább ombre lett, mint balayage, de úgymond tetszik. Majd később szintén egy Colorista tartós hajfestékkel a Marsalára kereszteltet fogom felkenni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 3.

hessviky666

2017. június 27.

5 éve teljesen platinaszőke volt a hajam, akkor váltottam vissza az eredeti hajszínre. Azóta csak nyáron ilyen fújós világosítót használgattam. Most megvettem ezt (a Bleach teljes szőkítőt azért nem mertem). a használata rém egyszerű, 30-35 percig hagytam hatni. Borzalmasan sokat nem világosított az amúgy sötétszőke hajamon, de nem rossz. Nagyon újszerű hatást én nem értem el, de aki egy kis változásra szavaz, annak meg fog felelni.
A kiszerelést nem tartom gazdaságosnak, nekem lapocka alá érő hajam van, de a fele tubus megmaradt, pedig 3 részletben kentem, ráadásul 2 rétegre szedtem a hajamat. A maradékot nem mertem bedörzsölni én a hajam végébe, hátha teljesen elrontja a műveletet. Szerintem érdemes egyébként ketten megvenni egy flakonnal.
A doboza nagyon bejött, igényes, újszerű és fiatalos, üvölt, hogy "TEGYÉL A KOSARADBA". Egyszer kipróbálni nem rossz. Érdemes egyébként segítséggel nekifogni, úgy szerintem még szebb lehet az eredmény.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 27.