L'Oreal Paris

Ár:   2500 Ft   Kategória:   Hajfestékek

A krémet feltöltötte: malnaszorp95, Módosítva: 2017. március 30.

Kategória:   Hajfestékek

"Hozz létre a L’Oréal Colorista Effect Bleach segítségével világos, ragyogó szőke hajat. Játssz a színekkel! A szőkítő segítségével optimális alapot nyerhetsz a színezések előtt."

• az egész haj világosítására alkalmas
  • ammóniamentes
  • hamvasító balzsammal

ngsrr

2019. november 15.

A brunette bleach változatot vettem meg, ugyanis untam már a közép-sötétbarna hajam (festetlen) és szerettem volna feldobni. Tetszenek a rezes árnyalatok is, szóval nem félve vágtam bele, hogy csibe leszek. Úgy csináltam, hogy kétoldalt elválasztva a hajam kisujjnyi tincsenként “egyrekenek-egyrenem” módszerrel a végekre tettem, ujjal, és onnan felfelé belesatíroztam. Amilyen amatőrül hangzik, olyan szupi lett a végeredmény. Amikor kész lett, a hajsm legveget is bekentem vele, eldorzsoltem. Kb 15 perc alatt volt kesz a felvitel, es meg 15 percet vartam. Van ahol kicsit rezesebb vilagosbarna, van ahol teljesen szoke (tipp: ha azt akarjatok hogy tenyleg szoke legyen, tocsogjon a festekben a haj mert ha eppenhogy kicsit rakentem, ott nem vilagosoditt ki teljesen) . Szuper lett!! Nem gondoltam volna, es nem egett le a hajvegem, meg nem lett kanarisarga sem, kicsit sargas de a kallos hamvasitoja elbant vele. Nsgyon elegedett vagyok, mert nem kellett sokat matekozni az aranyokon, sem ecsettel-tallal babralmi, tubusbol baromi egyszeruen felviheto. Es az eredmeny iszonyu latvanyos! Egesz hajra nem kennem mert foltos lesz, viszont melirnak vagy valami bayalage-szerusegnek kivalo. Elhasznaltam a hozza mellekelt lila balzsamot is? attol meg olyan fenyes es puha lett a hajam, mint az alom. Egyszoval pozitiv csalodas!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 15.

Zoi

2019. július 11.

A Brunette Bleachet vettem meg és youtube-os videók alapján (NEM RÖHÖG!) próbáltam kivilágosítani az alját a vöröses-barnás váll alá érő hajamnak (igen, mert divat). Először is a leírás 2x15-25 percet ír és gyáva voltam 30 percnél tovább hatni hagyni, így nem lett olyan intenzív az eredmény, de azért világosított rajta. Nekem inkább rezes lett, mint csibe vagy narancs. A hamvasító balzsamjából alapból nem néztem ki túl sokat, így a szőkítővel együtt egyből vettem egy Balea hamvasító pakolást. Első próbálkozásra viszont az összkép tök jó lett, nekem nagyon bevált, tetszik a hajam új színe. Kicsit kiszárította a hajam, de nem roncsolta igazán, egy fél órás hajpakolás rendbe is hozta. Összességében szerintem jó cucc!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 11.

Dee

2019. május 3.

Már többször szőkítettem a hajam, viszont most először fordult elő hogy szinte semmit nem roncsolodott a hajam. Beleszerettem ^^.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 3.

usagichan

2019. április 27.

A barna hajra való vilagositót vettem meg. Első otthoni hajfestés, gondoltam nem veszek gagyi márkát! Az egy dolog hogy balfékül vittem fel így nem.fogta be rendesen mindenhol az nem a festék hibája. Az egy másik hogy hatóidönek 25 perc volt írva, a fodrászom meg felvilágosított hogy 45 perc!!!! Nek kell lenni! De hogy citrom és narancssárga lett tőle a hajam... borzalom! Senkinek nem ajánlom! Kivéve ha Csörike színben kíván pompázni!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 27.

rocksolya

2018. december 25.

Egy tenyérnyi részen már lenőtt a hajam. A lenőtt részen akartam világosítani. Az erősen pigmentál vörösön kicsit világosított, így megfelelő színe lett, így nem zavarja a szemem. Végülis nekem tök jó volt, arra amire kell. Igaz, csibesárgás, de nem vészesen, hozzám illik, mert az eredeti hajam, ahol nő le, az is természetes vöröses.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 25.

balintimola

2018. augusztus 12.

Barátnőm világosbarna hajából narancssárgat csinált . Nem ajánlom senkinek, inkább bízzátok fodrászra!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 12.

LettiSomogyi

2018. augusztus 5.

Ha valaki gyonyoru csibe illetve narancssarga hajat szeretne,bátran ajanalom neki. A hamvasito balzsam alig pigmentalt nem csinál semmit.. ettol meg egy kallos szokitopor és oxi kombo is nagyobb eredmenyt ad...

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 5.

manczy

2018. június 30.

Sziasztok, még nem próbáltam, de már megvettem és épp készülök felavatni. A kérdésem az lenne, hogy jól értem, hogy az egész csomagból csak a sárgulást gátló balzsammal kell végezni allergia tesztet? köszi előre is a válaszokat!
mivel ezt még nem használtam, csak a Colorista színezőt, azzal közepesen voltam elégedett, annak szól a 3 csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 30.

lrkkvcs

2018. június 16.

Középbarna tincseimet szerettem volna viláhosítani, hogy az ugyanúgy L'Oreal márkás színezőt rákenjem. Igazából, a hajam nem lett szőke, de még világos barna sem, ellenben nagyon száraz lett. Az ára alapján többt vártam tőle.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 16.

DaisyAv

2018. március 16.

3-as színmélységű, festett gesztenye hajamból szerettem volna elérni egy 9/10-es szőkét (hamvas/természetes). Első körben a colorista balayage-t hagytam rajta 50 percig, az eredmény 5-ös vörösesbarna lett. Két hét múlva rákentem ezt a szőkítőt, szintén 50 perc (nem teljes fej festés, hanem melír, mert féltem, nehogy leégjem a bőröm). Ekkor lettem olyan 6/7-es narancs. Ezt kezeltem kallos florillum hamvasítóval, illetve további két hétig pihentettem, majd ismét (melírfésűvel) rámentem a bleach-csel. Nem az összerázós eredeti flakonkával dolgoztam, hanem kiöntöttem külön tálkába, mert ez a szőkítő nagyon sűrű. Ez a harmadik leszívás egy 8-as nagyon világos narancsot/sárgát eredményezett, amit pár nap után befestettem rendes fodrászfestékkel, nabé 101 (extra világos hamvasszőke), 9%-os oxival. A hajam gyönyörű hamvasszőke, 8-as színmélységű körülbelül; egészséges és puha. Persze minden hajmosásnál a balzsamhoz florillumot keverek, plusz a schauma hamvasítós samponját használom eleve; ezenkívűl pedig kallos hajpakolás hetente kétszer. Az egész folyamat 6 hétig tartott, a hajam lapockáig érő, sűrű, de vékonyszálú - elég volt egy doboz bleach alkalmanként. Lehet, hogy várok 3-4 hónapot és ismét leszívom, hogy elérjem a 9/10-es szőkét, de az is lehet, hogy néhány sima festés után eleve világosodni fog annyit. Nem tudom festetlen hajon hozza-e a 7 árnyalat világosítást, de sötét festetten max 1-2 árnyalatot fog emelni alkalmanként, szóval nem kell kétségbe esni, csak türelem. Cserében viszont nem károsít. Hozzáteszem, hogy egészséges volt a hajam kiinduló állapota és megnéztem rengeteg youtube-os videót mielőtt belekezdtem. A magam részéről elégedett vagyok, mert nem is vártam és nem is akartam hófehér eredményt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. március 16.