L'Oreal Paris

Ár:   2500 Ft   Kategória:   Hajfestékek

A krémet feltöltötte: malnaszorp95, Módosítva: 2020. május 7.

Kategória:   Hajfestékek

"Hozz létre a L’Oréal Colorista Effect Bleach segítségével világos, ragyogó szőke hajat. Játssz a színekkel! A szőkítő segítségével optimális alapot nyerhetsz a színezések előtt."

• az egész haj világosítására alkalmas
  • ammóniamentes
  • hamvasító balzsammal

danna113

2020. május 7.

Nagyon sajnálom, hogy kivonták a forgalomból, mert nekem teljesen bejött a brunette bleach. Hozzátenném, hogy nekem arra kellett, hogy a hennával festett hajam világosabb legyen (átmegyek a töveken ezzel, majd rá a henna). Világosbarna/sötétszőke hajam van, inkább hideg, mint meleg árnyalatban, ezért nekem egészen hamvasra kiszedte a színét rövid idő alatt. A használata nagyon egyszerű, nem égette annyira a fejbőrm, mint elsőre gondoltam volna. A hajam szerkezetét sem tette tönkre.Természetesen szárított rajta, de mindenen lehet pakolással, kondícionálóval segíteni. Egyetlen hátránya, hogy nagyon sok kell belőle ahhoz, hogy egyenletes legyen a végeredmény, főleg ha az embernek sok haja van, hosszú, esetleg még vatagszálú is. Teljes szőkítésre legalább három-négy doboz kellhet, de tövekre, hajvégekre elég lehet egy doboz is (hajhossztól, elképezléstől függően). Sajnos, mivel kevés van benne, nekem a hajtöveknél kicsi babrálni kell, mert ha nem visz fel az ember elég krémet, akkor hajlamos foltosodni.
Ettől függetlenül szerintem ez egy remek termék otthoni használatra, akár kísérletezéshez is. Nem mondom, hogy tökéletes eredményt lehet vele elérni elsőre, ezért érdemes tartalékba kettő dobozt venni belőle, főleg ha kezdők vagyunk otthoni hajfestésben. A szőkítés amúgy is elég trükkös, vigyázni kell, ne tegye tönkre a hajunk szerkezetét és a végeredmény is olyan legyen, amilyet szerettünk volna.
Most, hogy nem kapni, és nem igazán találtam hasonló drogériás terméket, amiben nincsen pigment és ammónia, biztosan a profi megoldásokhoz fogok nyúlni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 7.

ngsrr

2019. november 15.

A brunette bleach változatot vettem meg, ugyanis untam már a közép-sötétbarna hajam (festetlen) és szerettem volna feldobni. Tetszenek a rezes árnyalatok is, szóval nem félve vágtam bele, hogy csibe leszek. Úgy csináltam, hogy kétoldalt elválasztva a hajam kisujjnyi tincsenként “egyrekenek-egyrenem” módszerrel a végekre tettem, ujjal, és onnan felfelé belesatíroztam. Amilyen amatőrül hangzik, olyan szupi lett a végeredmény. Amikor kész lett, a hajsm legveget is bekentem vele, eldorzsoltem. Kb 15 perc alatt volt kesz a felvitel, es meg 15 percet vartam. Van ahol kicsit rezesebb vilagosbarna, van ahol teljesen szoke (tipp: ha azt akarjatok hogy tenyleg szoke legyen, tocsogjon a festekben a haj mert ha eppenhogy kicsit rakentem, ott nem vilagosoditt ki teljesen) . Szuper lett!! Nem gondoltam volna, es nem egett le a hajvegem, meg nem lett kanarisarga sem, kicsit sargas de a kallos hamvasitoja elbant vele. Nsgyon elegedett vagyok, mert nem kellett sokat matekozni az aranyokon, sem ecsettel-tallal babralmi, tubusbol baromi egyszeruen felviheto. Es az eredmeny iszonyu latvanyos! Egesz hajra nem kennem mert foltos lesz, viszont melirnak vagy valami bayalage-szerusegnek kivalo. Elhasznaltam a hozza mellekelt lila balzsamot is? attol meg olyan fenyes es puha lett a hajam, mint az alom. Egyszoval pozitiv csalodas!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 15.

Zoi

2019. július 11.

A Brunette Bleachet vettem meg és youtube-os videók alapján (NEM RÖHÖG!) próbáltam kivilágosítani az alját a vöröses-barnás váll alá érő hajamnak (igen, mert divat). Először is a leírás 2x15-25 percet ír és gyáva voltam 30 percnél tovább hatni hagyni, így nem lett olyan intenzív az eredmény, de azért világosított rajta. Nekem inkább rezes lett, mint csibe vagy narancs. A hamvasító balzsamjából alapból nem néztem ki túl sokat, így a szőkítővel együtt egyből vettem egy Balea hamvasító pakolást. Első próbálkozásra viszont az összkép tök jó lett, nekem nagyon bevált, tetszik a hajam új színe. Kicsit kiszárította a hajam, de nem roncsolta igazán, egy fél órás hajpakolás rendbe is hozta. Összességében szerintem jó cucc!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 11.

Dee

2019. május 3.

Már többször szőkítettem a hajam, viszont most először fordult elő hogy szinte semmit nem roncsolodott a hajam. Beleszerettem ^^.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 3.

usagichan

2019. április 27.

A barna hajra való vilagositót vettem meg. Első otthoni hajfestés, gondoltam nem veszek gagyi márkát! Az egy dolog hogy balfékül vittem fel így nem.fogta be rendesen mindenhol az nem a festék hibája. Az egy másik hogy hatóidönek 25 perc volt írva, a fodrászom meg felvilágosított hogy 45 perc!!!! Nek kell lenni! De hogy citrom és narancssárga lett tőle a hajam... borzalom! Senkinek nem ajánlom! Kivéve ha Csörike színben kíván pompázni!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 27.

rocksolya

2018. december 25.

Egy tenyérnyi részen már lenőtt a hajam. A lenőtt részen akartam világosítani. Az erősen pigmentál vörösön kicsit világosított, így megfelelő színe lett, így nem zavarja a szemem. Végülis nekem tök jó volt, arra amire kell. Igaz, csibesárgás, de nem vészesen, hozzám illik, mert az eredeti hajam, ahol nő le, az is természetes vöröses.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 25.

balintimola

2018. augusztus 12.

Barátnőm világosbarna hajából narancssárgat csinált . Nem ajánlom senkinek, inkább bízzátok fodrászra!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 12.

LettiSomogyi

2018. augusztus 5.

Ha valaki gyonyoru csibe illetve narancssarga hajat szeretne,bátran ajanalom neki. A hamvasito balzsam alig pigmentalt nem csinál semmit.. ettol meg egy kallos szokitopor és oxi kombo is nagyobb eredmenyt ad...

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 5.

manczy

2018. június 30.

Sziasztok, még nem próbáltam, de már megvettem és épp készülök felavatni. A kérdésem az lenne, hogy jól értem, hogy az egész csomagból csak a sárgulást gátló balzsammal kell végezni allergia tesztet? köszi előre is a válaszokat!
mivel ezt még nem használtam, csak a Colorista színezőt, azzal közepesen voltam elégedett, annak szól a 3 csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 30.

lrkkvcs

2018. június 16.

Középbarna tincseimet szerettem volna viláhosítani, hogy az ugyanúgy L'Oreal márkás színezőt rákenjem. Igazából, a hajam nem lett szőke, de még világos barna sem, ellenben nagyon száraz lett. Az ára alapján többt vártam tőle.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 16.