L'Oreal Paris

Ár:   2499 Ft   Kategória:   Hajfestékek

A krémet feltöltötte: lovecreams, Módosítva: 2018. július 23.

Kategória:   Hajfestékek

A Colorista Hair Makeup azonnali hajszínező 20 különböző árnyalatban. Finom összetétel, könnyű kezelhetőség. Az első mosáskor samponnal kimosható. Lefekvés előtt mosd le, mint egy sminket.

Ár: 1500 , Eladó: pamutbojt
Állapot: Új, bontatlan, Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel
Ár: 650 Ft/db , Eladó: marsala
Állapot: kipróbált, borsónyi hiányzik mindegyikből, Helyszín: Szeged, fizetés: Személyes átvétel vagy előre utalás + pk, foxpost

dorii19

2020. június 4.

A raspberry árnyalatot vásároltam meg, mert nagyon-nagyon akciós volt. Hugom haján próbáltuk ki. Rengeteg rosszat olvastam róla, de nekünk bevált. Bátran ajánlom. (sötétbarna haj)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. június 4.

Reb

2020. május 31.

A kék van meg, meglátszik a hajamon, jó játék volt :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 31.

A kék van meg, meglátszik a hajamon, jó játék volt :)

Segna

2020. május 28.

Biztos, hogy nem veszem újra azt már az elején leszögezem de egy próbát megért.
A frissen mosott hajamra kentem fel azóta is fog és mindent is összefogott tehát ez egy hatalmas negatívum, emellett pedig rettentően szárította a hajam nem győzöm ápolózni a színe sem olyan intenzív de valamelyest elfogadható mivel középbarna hajam van örülök, hogy ennyit is kihozott belőle. Az illata tényleg isteni és barátom oda van így a hajamért :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. május 28.

Biztos, hogy nem veszem újra azt már az elején leszögezem de egy próbát megért.

anitaweber1991

2019. október 23.

Hatalmas csalódás volt! :( Amikor felkentem, akkor a hajam tapadt zsíros, ápolatlan hatású volt tőle, amikor meg megszáradt, akkor meg olyan lett a hajtincsem szószerint, mint a száradt, kemény búzakalász! Az illata viszont nagyon tetszik nekem, hajmosás közben szoktam néha "hajillatosítónak" használni! Nem fogom újra venni!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 23.

lettniko

2019. szeptember 18.

Megörültem, mikor megláttam, hogy végre gondolnak a sötét hajúakra is. Azonnal vettem egy kéket.
Kár volt, teljes pénzkidobás ez a termék.
Többször próbálkoztam 1-2 tinccsel, sehogy nem maradt meg a hajamon a festék.
Felkenés után összetapad, megkeményedik a haj, száradás után darabokban hullik, porzik.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. szeptember 18.

Kár volt, teljes pénzkidobás ez a termék.
Többször próbálkoztam 1-2 tinccsel, sehogy nem maradt meg a hajamon a festék.

izabella73

2019. augusztus 12.

Raspberry színben vettem meg, szerencsére féláron.Középbarna hajat kb. ami a képen is látható próbáltam színezni vele, de semmi sem látszódott,viszont teljesen megkeményedett és összetapadt a hajam.Az illata nem rossz,nem érződik a kellemetlen "hajfesték szag" és nem rontott a hajam állapotán sem.Mindent egybevéve én teljes pénkidobásnak tartom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. augusztus 12.

timikeke

2019. július 2.

Akciósan vettem a sötétbarna hajra ajánlott rózsaszín árnyalatot. Az hagyján, hogy semmi szín nem látszódik, de összeragadt és iszonyatosan ki is szárította a hajam. Megy a kukába. Egyetlen pozitívum az illata...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 2.

bernatd

2019. április 18.

Nemrég szereztem be egy sötétkék árnyalatot, amit ma teszteltem is. A felvitele egyszerű, kényelmes, nem hagy foltot a kezemen, hamar megszarad. Felül múlta az elvarasaimat, viszonylag sötétebb barna hajamon és szépen látszik. A hajam nem lett fura tapintású vagy budos tőle. Összességében nagyon jó kis termék teszi a dolgát, alug várom hogy élesben is használjam majd.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. április 18.

NikolettEke

2019. március 28.

az ára láttán kicsit megijedtem, mert nem tudtam, hogy erdemes-e lesz megvenni, de viszont az eredmény az karpotolt egesz jol befogta a hajamat.. kb 1 honapig latszodott(szőke hajon)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 28.

bendi13

Korcsoport: < 18
2018. július 25.

Nagyon megörültem, amikor megláttam, hogy barna hajra is alkalmzható. 3 féle lila színt vásároltam meg a Rossmann webshopjából. Nekem jelenleg Colorista Blueblack-kel van befestve a hajam és nagyon szépen látszódik rajta. Kimosni roppant egyszerű, megmosod a hajad. Miután megszáradt, nem hagy nyomot és ugyan olyan tapintása lesz a hajadnak, mint amilyen volt eredetileg.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2018. július 25.