Best of Beauty 2019

L'Oreal Paris

Ár:   2499 Ft   Kategória:   Hajfestékek

A krémet feltöltötte: malnaszorp95, Módosítva: 2017. július 3.

Kategória:   Hajfestékek

Tartós és egyedi hajszín: a L’Oréal Colorista Hairpaint hajfesték a magas pigment-koncentrációjának köszönhetően intenzív és inspriáló végeredmény ad. A tökéletesre kialakított ecset segítségével egyszerű a festék felvitele.

L'Oreal Paris Colorista Hairpaint Tartós Hajfesték strawberryblond
Ár: 500 Ft , Eladó: pizsiafalon
Állapot: új, Helyszín: Budapest, fizetés: személyes vagy postai
Fehereszti

2019. július 6.

Nagyon elégedett vagyok ezzel a termékkel!
A roseblond árnyalatot vásároltam meg. A korábbi festésemkor a schwarzkopf festék hiába platina árnyalat, kb mézes narancsos szőke lettem, nem szerettem.
Ez a festék egyrészt baromi könnyen használható, ecset van benne, könnyen elkeverhető a két anyag, krémes, szépen könnyen felvihető. A hajam gyönyörű hamvas rózsaszínes szőke lett, ezerszer szebb mint előtte a másik rendes szőkétől, a barna hajtövem is leszívta szépen, de nem csípte a fejbőröm és szép puha egészséges lett a hajam. A rózsaszín árnyalat is szépen kijött, nem tolakodóan, csak olyan pont jól. Nálam ez maximálisan 5*, imádom a hajam, és még fodrász sem kellett hozzá. A L'Oréal minőség látszik! 🙂

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 6.

Nagyon elégedett vagyok ezzel a termékkel!

bendi13

Korcsoport: < 18
2019. április 17.

#Marsala árnyalattól VÖRÖS LETT A HAJAM! Sötétbarna (nem festett) hajra kentem, erre az árnyalatra ajánlják, szőkére elvileg nem lehet kenni, mert túl intenzív lenne. A képen a lánynak egy nagyon szép mélybarna hajszíne van, a színeredményeknél is ilyesmi színek voltak,de vörös az biztosan nem volt. Mint kiderült a modell haja le volt szívatva platinaszőkére és ezért rajta másképp(magyarul jobban és más színben) mutat ez a szín. Szerintem ez a fogyasztók megtévesztése, mert a színeredményeknél leírják, hogy szőke hajra nem ajánlott, nincs is odanyomtatva a színeredmény.... Én meg rákenem az ajánlott hajszínre és vörös lesz.... no comment.... másodszorra szívtam a loreal szarjaival, többet semmilyen terméket nem veszek tőlük. Érdekes módon a Schwarzkopfban még sosem kellett csalódnom, pedig otthon szőkítettem is, ezüst és kék hajat is készítettem.... ja és 2500 Ftot elkérni ezért a mocsokért...nem semmi

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2019. április 17.

diahlin

2019. február 26.

A rózsaszínt tényleg ne vegye meg senki, akármilyen akciós áron mosolyog is a drogéria polcán: a szinte fehérre szőkített hajamban alig látszik, és szerintem az első hajmosásnál az a kicsi szín is eltűnik majd. Én is leértékelve vettem, gondoltam, hogy csaknem féláron megér egy próbát, de nem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 26.

Saranhuone

2019. február 23.

Egyszer kipróbáltam a blueblack árnyalatot amikor akciós volt, hát őszintén szólva azt az 1500 ft-ot se érte meg, nemhogy a teljes árát. Ugyanolyan kékesfekete mint a 450 ft-os Lora hajfesték és hamar ki is kopott. Bizonyos színezők jóval tovább tartanak és azok legalább tényleg sötétkékek.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 23.

LizLiz

2019. február 23.

#blueblack színben vettem meg. Az első festés nem volt annyira látványos, mint vártam. Inkább tűnt szimpla kékesfeketének, mint sötét indigónak (kép a dobozon). Második festésnél kevertem bele egy kevés mixton kéket, a kék tónus erősítése miatt, úgy már egy pár fokkal kékebb színt kaptam. Összefoglalva szerintem túl van hypeolva, ár-érték arányban is hagy maga után kivetnivalót, próbára jó volt, két festés után nem veszem újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. február 23.

sutolexi

Korcsoport: < 18
2019. január 12.

Az itt olvasott megosztó vélemények alapján bevallom először féltem megvásárolni, végül Glamour napon úgy döntöttem, hogy mégis adok neki egy lehetőséget. Milyen jól tettem! Én a #Violet árnyalatot vettem meg, amellyel első pillantásra szerelembe estem. Használata nagyon egyszerű a krémes állaga miatt, és nem kell sok belőle, nekem hátközép hosszúságú nagyon dús és vastagszálú hajamra 2 alkalomra is elegendő volt. Befestés után még körülbelül 2-3 hétig engedett a színéből hajmosáskor, utána már nem. Két hajfestésem között cirka 4 hónap telt el, s még akkor se volt kikpova a hajamból, csak már világosabb volt a színe. A hajamat nem roncsolta, sőt egy szép egészséges fényt kölcsönözött neki. Összességében én nagyon meg vagyok elégedve vele, ezután lehet más színeket is majd kipróbálok a jövőben, s nem hiába dicsérte meg mindenki a környezetemben a hajamat :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2019. január 12.

endoriel

2018. december 29.

Én a Marsala árnyalatát vásároltam meg újra és újra (kb. 5 dobozzal). Egyszerűen imádtam. Sötétbarna az eredeti hajszínem és ez volt életem első tartós hajfestéke. Váll alá érő hajamra elég volt egy doboz, és annyira gyönyörű vörös fénye van....igaz, ez inkább csak a természetes fényben látszik. Mivel nagyon hasonlított a természetes hajszínemhez, így elég volt kb. fél évente újrafestenem, de nem szárított és a balzsamját is nagyon szerettem (főleg az illata miatt). Csak azért váltottam le, mert most épp nem a vöröses korszakom élem, de az elmúlt két évben hű társam volt. Lehet, hogy előbb-utóbb visszatérek majd hozzá...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 29.

abyss

2018. október 25.

A szín élénk, a fedés vegyes. A violet árnyalatot próbáltam ki. Képek alapján sötétlila színre számítottam. Festés után, mikor mostam le a festéket, a víz soha nem lett átlátszó, pedig vagy 10 percig öblítettem. A hajam tövét sötétbarnára fogta be, lejjebb, főleg, ahol vékonyabb a hajam, intenzív vöröses lila színre fogta be, vagy 1 árnyalatot világosított a hajamon, de lehet többet. Ezeken a részeken elég élénk a szín, és túl nagy a kontraszt a hajtövemhez képest. A hajamból kb 10 centi letört, és azóta is jönnek ki fél hajszálak. A fodrász szerint 6-osnál nagyobb oxi van benne.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 25.

Vicky99

2018. szeptember 18.

Rose Blond árnyalatot vettem meg az alul kiszőkített hajamra.Fodrásszal kenettem fel, alig fogta meg a hajvégem, ráadásul csúnyán kiszárította. Hamar kijött a mosás hatására és a szőke hajvégem tovább világosította. Szomorú vagyok,hogy csalódnom kellett.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. szeptember 18.

ILOVEbeauty18

2018. augusztus 9.

A cherry red árnyalatot vettem meg belőle, előre szőkítettem a loreal bleach nevű termékével, és úgy vittem fel rá ezt a vörös színt, ami atttyaééég hogy milyen tartós volt, konkrétan 2 hónap után kezdett el egy kicsit kopni a színe heti 2-3 hajmosással, és most, 5 hónapnyi vörös után (mert még mindig nem kopott ki, csak lenőtt) döntöttem úgy, hogy inkább kiszőkitem a hajam. Nagyon sok festék volt benne, dús lapocka alá érő hajamra kétszer is elég lett volna, ja és ugyanúgy megfogta a nem szőkített sötét barna részeket is. Csodásan rendbe tette a hajam, erős és fényes lett tőle, csak ajánlani tudom, sokkal jobb mint egy rendes vörös hajfesték! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 9.