L'Oreal Paris

Ár:   2499 Ft   Kategória:   Hajfestékek

A krémet feltöltötte: malnaszorp95, Módosítva: 2017. július 3.

Kategória:   Hajfestékek

Tartós és egyedi hajszín: a L’Oréal Colorista Hairpaint hajfesték a magas pigment-koncentrációjának köszönhetően intenzív és inspriáló végeredmény ad. A tökéletesre kialakított ecset segítségével egyszerű a festék felvitele.

CsonkaLizii

Korcsoport: < 18
2019. október 5.

Nekem volt egy elég rossz élményem a Schwarzkopf live urban metallics hajfestékkel,ami foltos szürkét csinált a világosbarna hajamból (amúgy az u67-es árnyalattal,ami egy sötétkék szín).Azután befestettem Colorista hajfestékével a Violet árnyalatba.Imádom :) Nem foltos,szépen kopik.Gyönyörű szín,és tényleg hasonló lett mint a dobozon :D .Nagyon elégedett vagyok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2019. október 5.

Fehereszti

2019. július 6.

Nagyon elégedett vagyok ezzel a termékkel!
A roseblond árnyalatot vásároltam meg. A korábbi festésemkor a schwarzkopf festék hiába platina árnyalat, kb mézes narancsos szőke lettem, nem szerettem.
Ez a festék egyrészt baromi könnyen használható, ecset van benne, könnyen elkeverhető a két anyag, krémes, szépen könnyen felvihető. A hajam gyönyörű hamvas rózsaszínes szőke lett, ezerszer szebb mint előtte a másik rendes szőkétől, a barna hajtövem is leszívta szépen, de nem csípte a fejbőröm és szép puha egészséges lett a hajam. A rózsaszín árnyalat is szépen kijött, nem tolakodóan, csak olyan pont jól. Nálam ez maximálisan 5*, imádom a hajam, és még fodrász sem kellett hozzá. A L'Oréal minőség látszik! 🙂

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 6.

Nagyon elégedett vagyok ezzel a termékkel!

bendi13

2019. április 17.

#Marsala árnyalattól VÖRÖS LETT A HAJAM! Sötétbarna (nem festett) hajra kentem, erre az árnyalatra ajánlják, szőkére elvileg nem lehet kenni, mert túl intenzív lenne. A képen a lánynak egy nagyon szép mélybarna hajszíne van, a színeredményeknél is ilyesmi színek voltak,de vörös az biztosan nem volt. Mint kiderült a modell haja le volt szívatva platinaszőkére és ezért rajta másképp(magyarul jobban és más színben) mutat ez a szín. Szerintem ez a fogyasztók megtévesztése, mert a színeredményeknél leírják, hogy szőke hajra nem ajánlott, nincs is odanyomtatva a színeredmény.... Én meg rákenem az ajánlott hajszínre és vörös lesz.... no comment.... másodszorra szívtam a loreal szarjaival, többet semmilyen terméket nem veszek tőlük. Érdekes módon a Schwarzkopfban még sosem kellett csalódnom, pedig otthon szőkítettem is, ezüst és kék hajat is készítettem.... ja és 2500 Ftot elkérni ezért a mocsokért...nem semmi

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. április 17.

diahlin

2019. február 26.

A rózsaszínt tényleg ne vegye meg senki, akármilyen akciós áron mosolyog is a drogéria polcán: a szinte fehérre szőkített hajamban alig látszik, és szerintem az első hajmosásnál az a kicsi szín is eltűnik majd. Én is leértékelve vettem, gondoltam, hogy csaknem féláron megér egy próbát, de nem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. február 26.

Saranhuone

2019. február 23.

Egyszer kipróbáltam a blueblack árnyalatot amikor akciós volt, hát őszintén szólva azt az 1500 ft-ot se érte meg, nemhogy a teljes árát. Ugyanolyan kékesfekete mint a 450 ft-os Lora hajfesték és hamar ki is kopott. Bizonyos színezők jóval tovább tartanak és azok legalább tényleg sötétkékek.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 23.

LizLiz

2019. február 23.

#blueblack színben vettem meg. Az első festés nem volt annyira látványos, mint vártam. Inkább tűnt szimpla kékesfeketének, mint sötét indigónak (kép a dobozon). Második festésnél kevertem bele egy kevés mixton kéket, a kék tónus erősítése miatt, úgy már egy pár fokkal kékebb színt kaptam. Összefoglalva szerintem túl van hypeolva, ár-érték arányban is hagy maga után kivetnivalót, próbára jó volt, két festés után nem veszem újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 23.

sutolexi

2019. január 12.

Az itt olvasott megosztó vélemények alapján bevallom először féltem megvásárolni, végül Glamour napon úgy döntöttem, hogy mégis adok neki egy lehetőséget. Milyen jól tettem! Én a #Violet árnyalatot vettem meg, amellyel első pillantásra szerelembe estem. Használata nagyon egyszerű a krémes állaga miatt, és nem kell sok belőle, nekem hátközép hosszúságú nagyon dús és vastagszálú hajamra 2 alkalomra is elegendő volt. Befestés után még körülbelül 2-3 hétig engedett a színéből hajmosáskor, utána már nem. Két hajfestésem között cirka 4 hónap telt el, s még akkor se volt kikpova a hajamból, csak már világosabb volt a színe. A hajamat nem roncsolta, sőt egy szép egészséges fényt kölcsönözött neki. Összességében én nagyon meg vagyok elégedve vele, ezután lehet más színeket is majd kipróbálok a jövőben, s nem hiába dicsérte meg mindenki a környezetemben a hajamat :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 12.

endoriel

2018. december 29.

Én a Marsala árnyalatát vásároltam meg újra és újra (kb. 5 dobozzal). Egyszerűen imádtam. Sötétbarna az eredeti hajszínem és ez volt életem első tartós hajfestéke. Váll alá érő hajamra elég volt egy doboz, és annyira gyönyörű vörös fénye van....igaz, ez inkább csak a természetes fényben látszik. Mivel nagyon hasonlított a természetes hajszínemhez, így elég volt kb. fél évente újrafestenem, de nem szárított és a balzsamját is nagyon szerettem (főleg az illata miatt). Csak azért váltottam le, mert most épp nem a vöröses korszakom élem, de az elmúlt két évben hű társam volt. Lehet, hogy előbb-utóbb visszatérek majd hozzá...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 29.

abyss

2018. október 25.

A szín élénk, a fedés vegyes. A violet árnyalatot próbáltam ki. Képek alapján sötétlila színre számítottam. Festés után, mikor mostam le a festéket, a víz soha nem lett átlátszó, pedig vagy 10 percig öblítettem. A hajam tövét sötétbarnára fogta be, lejjebb, főleg, ahol vékonyabb a hajam, intenzív vöröses lila színre fogta be, vagy 1 árnyalatot világosított a hajamon, de lehet többet. Ezeken a részeken elég élénk a szín, és túl nagy a kontraszt a hajtövemhez képest. A hajamból kb 10 centi letört, és azóta is jönnek ki fél hajszálak. A fodrász szerint 6-osnál nagyobb oxi van benne.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 25.

Vicky99

2018. szeptember 18.

Rose Blond árnyalatot vettem meg az alul kiszőkített hajamra.Fodrásszal kenettem fel, alig fogta meg a hajvégem, ráadásul csúnyán kiszárította. Hamar kijött a mosás hatására és a szőke hajvégem tovább világosította. Szomorú vagyok,hogy csalódnom kellett.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. szeptember 18.