L'Oreal Paris

Ár:   2499 Ft   Kategória:   Hajfestékek

A krémet feltöltötte: malnaszorp95, Módosítva: 2018. szeptember 3.

Kategória:   Hajfestékek

• minden hajszínen alkalmazható
  • folyamatos színátmenet
  • speciális fésű a festék egyszerű felviteléhez
  • a tökéletes ombre frizurához

snowyfairy

2020. november 3.

Kb 2 hónapja lett a hajam Casting Creme glossal befestve (535-ös árnyalat). Előtte fodrásszal évekig minden színben lett festve. Az alján még látszódott a burgundis/vöröses balayage, átüt a castingen. Szóval erre a többszörösen festett hajra vittem fel. A fésűs-tupír módszerrel, hajaljára kentem és onnan a tupír részig kentem fel alulról felfelé majd alufólia rá. Kevés vékonyszálú hajam van, de 3 rétegben gumiztam fel és engedtem ki 3 lépcsőben. Olyan 20-30 percig volt fent majd a balzsammal lemostam. A végeredmény szuper lett. Napszítta hatása van és nem lett foltos a végeredmény. Eleve sokszor festett hajon ez ritka, hogy ilyen szépen leszívja. Nagyon megéri ez a csomag. Hátrányként elmondható, hogy büdős meg az oxinak a %-a nincsen feltüntetve. Hajszín frissítésre nagyon jó.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. november 3.

Adrienn0803

2019. augusztus 30.

Hosszas keresgélés után maradtam végül ennél a terméknél. Akciós is volt épp az üzletben, úgyhogy aznap este neki is vágtam. Természetes világosbarna hajam van, amin csak szerettem volna kicsit vilagositani, és amennyire magamnak ezt el tudom érni, kis balayage hatású színátmenetet. Kb 35-40 percet hagytam rajta, ezalatt kellemesen kiszokitette a hajamat, de nem lett sárga, pedig attól nagyon tartottam.
Kicsit büdi, mosás után, balzsamozas előtt kicsit kócos lettem tőle, de nem szárította vagy roncsolta a hajvégeim.
Első otthoni "ombre" - ra való próbálkozásra számomra teljesen megfelelt, újravevős termék. :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. augusztus 30.

VanillaLeaf

2019. július 30.

Gyönyörű aranybarna színe lett a hajamnak (középbarnából), segítséggel ugyan, de szép átmenetet sikerült készíteni vele. :) Az utóápoló 3 hajmosásra is elég, és bár a festés után eléggé kiszáradtak a hajvégeim, hajpakolással visszaállítható az állapota hamar. Aki gondolkozik egy kis változáson, és nem akar tízezreket otthagyni a fodrásznál, annak érdemes kipróbálnia.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. július 30.

seppunkata

2019. március 19.

Pár árnyalattal szerettem volna világosítani a hajvégeimen, mivel később rózsaszínre szeretném festeni. Mivel ez direkt ombre hatás eléréséhez van, gondoltam ezt veszem, meg hát van hozzá speckó kefe is.
Nos a kefét végül úgy döntöttem inkább nem használom, mert féltem hogy foltosan tudom csak eldolgozni a festéket. Rengeteg videot megnéztem, hogy kell ombrét festeni, ezért nem nagyon követtem a leírást. Én kis tincsenként haladtam, biztos ami biztos, és csak simán kézzel dolgoztam el a festéket, kicsit tupírozva a hajam. 1-2 helyen picit figyelmetlenebb voltam és nem dolgoztam el annyira egyenletesen, de szerencsére ez csak belül van, a hajam külső részén szép átmenetes lett mindenhol. A színe nekem túl sárgás, pedig sötétszőke a hajam, nem barna. De nem akkora gond, hamvasító samponnal kiküszöbölhető. Mell alá erő hajamra csak a fél tubus festék kellett, úgy is, hogy utólag még nyomtam rá egy csomót.... (valszeg emiatt a lépés miatt lett belülről kicsit egyenetlenebb)
Alapvetően nem rossz termék, a dolgát végülis elvégezte. Munkahelyen dícsérték a végeredményt :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 19.

dorkisz

2018. november 4.

Egy akciós impulzusvásárlásom eredménye. Nos amit tudni kell a hajamról, hogy a világ összes vörös pigmentje társul hozzá. A hidrogén szőke állapotot talán úgy tudnám elérni, ha utána 5 perccel le is esne a hajam. Na mindegy, szóval nagy reményeket nem fűztem hozzá, de egész jó termék. Könnyű használni, hamar elkezd dolgozni és végülis lett egy két fehér tincsem (voltak azért korábban világosítások), nem mondom hogy nincs vöröses árnyalata az összképnek, de fog kapni még egy esélyt szerintem

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 4.

Gabicc

2018. október 21.

Tesóm haján (természetes barna) próbáltuk ki, szerintem mindkeppen 2 emberes munka. Teljesen jó le van írva a használata, és nagyon jól műkődik.
Legtöbbször nem szeretem, ha a tubusból kell felvinni a hajra a festéket, de mivel itt a kefére kell, így kifejezetten praktikus és nagyon megkönnyíti a dolgunkat.
Igaz, hogy nem volt a legolcsóbb, de az egyszerűsége és a mennyisége miatt (hosszú hajra is bőven elég 1 doboz) megéri az árát, és tényleg azt kapjuk, amit ígér.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 21.