L'Oreal Paris

Ár:   800 Ft   Kategória:   Hajápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: albertinablogg, Módosítva: 2021. január 18.

Kategória:   Hajápolók

A színmegőrző ELIXÍR-rel gazdagított új összetétel segít meghosszabbítani a szín intenzitását.

Ár: 600 , Eladó: Mirennis
Állapot: bontatlan, Helyszín: Budapest, XI. ker, fizetés: személyes átvétel a Móricz Zsigmond körtéren és a Dózsa György útnál lehetséges

Mercury91

2021. február 16.

Teljesen átlagos. A szín tartósságát nem őrzi meg, ezt az ígéretét tehát nem tartja be. Ugyanúgy kopik, mint enélkül.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. február 16.

agolden

2021. február 11.

Szerintem középszerű. Ugyan könnyen fésülhetővé teszi a hajat, de nem teszi fényessé azt. Úgy veszem észre, mintha "felfújná" a hajam tehát volume-ot ad annak ellenére, hogy nem említik a termékleírásban. Mivel pont ezt akartam elkerülni és olyan balzsamot kerestem ami elnehezíti a hajam, biztosan nem veszem újra.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. február 11.

veci

2020. július 5.

Talán egy fokkal jobb, mint a hozzá tartozó sampon. Viszonylag tetszik is ez a krémes, habos állag, de nem fogom újravenni. Szerintem sokkal jobb termékek is vannak már, akár ebben az árkategóriában is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 5.

Jotunderkeresztanyu

2019. november 5.

Ez a balzsam szinte önmagától kifésüli a hajam.😀 De eléggé el is nehezíti egyben, illetve gyanítom, hogy a benne lévő sok szilikontól mindig kipattogzik a hátam, ha ezt használom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 5.

BlindedByLipstick

2019. augusztus 8.

Semmit nem csinál az ember hajával, csak az illata jó. Önthetném egyenesen a lefolyóba is, ugyanaz a végeredmény.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 8.

Destina

2019. május 30.

A samponnal együtt tökéletesen kiegészítik egymást. Puha és lágy tapintású lesz tőle a hajam. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 30.

SzL

2018. november 16.

Mindig csak 2-3 percig hagytam a hajamon majd ki is mostam. Túlságosan nagy eredményeket nem érni el vele. Kifésülni könnyebb volt tőle a hajamat, de csak minimálisan lett tőle puhább. Elnehezíteni nem nehezítette el a hajat, és ahogy észrevettem nem is zsírosította szerencsére. Viszont a színét sajnos szerintem nem védte. Illata nagyon nincs.
Hamar fogy, mert azért kell belőle használni, hogy elérje a hatását.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 16.

Hamar fogy, mert azért kell belőle használni, hogy elérje a hatását.

AnnaR

2018. november 2.

Nagyon jó, akárcsak a sampon. Szerintem újra fogom venni, mert végre egy balzsam, ami nem zsírosítja a hajam, sőt 3-4 nap utátn is ugyanolyan jól néz ki, mintha frissen lenne mosva! Nálam 5 csillag

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 2.

Caitlin1222

2018. augusztus 12.

4,5 csillag teljesen reális értékelés, nem nehezíti el a hajamat (így is kétnaponta kell mosnom így ez fontos szempont számomra), nem túl zsíros de nem is vizes balzsam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. augusztus 12.

balkri

2018. június 28.

Sok éve ezt használom, nekem bevált. Nem zsírosítja/nehezíti el a hajat és nagyon szeretem az illatát!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. június 28.

Antioxidánsok: Tocopherol

Részletesebb információ a smartskincare-en.

Tartósítószer.