L'Oreal Paris

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hajápolás

A krémet feltöltötte: strawberry92, Módosítva: 2011. szeptember 24.

Kategória:   Hajápolás

Az aktív simító hatóanyagokat tartalmazó összetétel bejut a hajszálba a célzott táplálás érdekében, mely kiegyensúlyozott a hajtövektől a hajvégekig, anélkül, hogy elnehezítené a hajat. Fényessé teszi haját miközben ápolja is.

Eredmény:
Tükörfény, kasmírtapintás! Haja gyönyörű a hajtőtől a hajvégekig! Fedezze fel újra a fényes és friss hajat, melynek puha a tapintása.

GI85

2014. március 29.

I-mád-tam! :) De már nem találom sehol. Aztán rátaláltam a
Kallos Elixír Hajszépítő Olajra, és számomra hatásban ugyanolyan jó(sőt szerintem olcsóbb is), hála Istennek. :) Nagyon jól ápolt és nem hagyta zsírosan a hajam, felszívódott. Megnézem majd az AsiaCenterben, mert ott rátaláltam jó pár olyan termékre, amiket már rég nem kapni máshol. Hátha találok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. március 29.

I-mád-tam! :) De már nem találom sehol. Aztán rátaláltam a

L.A.Izabella

2013. június 24.

Nagyon jó kis csodaszer volt. Sajnos ma már ez sem kapható.... Mint sokminden más, ami éet is valamit.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. június 24.

vira.15

2012. június 29.

Nagyon jó volt :) Sokáig ezt használtam, csak utána rájöttem, hogy ennyi pénzért tudok többet venni, ami ugyan ennyit tud. Az illata nagyon jó volt.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. június 29.

o0.rebekap.0o

2012. június 7.

Nagyon szerettem, nálam tökéletesen bevált, és az illata is tetszett.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. június 7.

Nagyon szerettem, nálam tökéletesen bevált, és az illata is tetszett.

csillag

2012. június 7.

huuhhhhh anélkül, hogy elnehezítené??? hmmm... nekem elnehezítette és hamarabb zsírosodott tőle a hajkoronám..nem is értem minek vettem meg anno, tisztában vagyok vele, hogy minden ilyen plusz fénykencétől előbb hajat kell mosnom... szerintem az ilyen hajfénykrémeket, szérumokat nagyon száraz hajra fejlesztették ki, mert én még nem találkoztam olyannal akinek zsírosodásra hajlamos haja van, és bevált volna neki egy ilyen "fénykezelés" ...

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. június 7.

lilly77

2011. november 21.

Egyetérek az előző hozzászólóval. Számomra az egész tükörfény család hasonlóan "remekelt"

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. november 21.

loraren

2011. november 21.

Nem csoda, hogy megszüntették, életem legrosszabb hajápolója volt.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. november 21.

Nem csoda, hogy megszüntették, életem legrosszabb hajápolója volt.

Heli

2011. szeptember 24.

Én csak a hajvégekre szoktam kenni, így nem száll tőle, nem lesz száraz/töredezett hatása. Finom az illata, kicsit vizes állaga miatt jól eloszlatható.
Kár, hogy megszüntették.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. szeptember 24.

Kár, hogy megszüntették.

sziiszaa

2011. szeptember 3.

Régebben használtam, de borzalmas zsírossá vált tőle a hajam, nekem a zsír csillogott a hajamon, pénzkidobás!!!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. szeptember 3.

nemesanita

2011. május 5.

Nagyon finom illata van,már a másodikat használom belőle.Nem kell belöle sok,én kb.2pumpálásnyit teszek a hajamra,vagyis a hajvégekre.Nekem rendbe tette a göndör hajam,úgyhogy én csak ajánlani tudom,ezt is és a Gliss Kur hajvégápolóját is.:)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. május 5.