L'Oréal Paris

Ár:   2300 Ft   Kategória:   Hajfestékek
Kiszerelés:   12 ml + 72 ml + 48 ml + 60 ml   Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: zsonody, Módosítva: 2022. május 10.

Kiszerelés:   12 ml + 72 ml + 48 ml + 60 ml
Kategória:   Hajfestékek

Az ammóniamentes hajfesték intenzív árnyalatot és ragyogó fényt ad a hajának. Univerzális tükröződésének köszönhetően, illik minden bőrtónushoz. Az U tónus a hideg és a meleg árnyalatok különleges keveréke a minden arcszínnel harmonizáló, természetesnek látszó színeredményért.

• ragyogóvá teszi a matt hajat
  • a szín sokáig szép és telt marad
  • egyszerű és gyors alkalmazás az otthon kényelmében

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia
Borostyan

tilbog

2023. szeptember 16.

Középbarna, őszülő hajam van, régóta festem vilagosszokere, tőfestesre próbáltam ki. Az itteni velemenyek kissé megijesztettek, de kipróbáltam. A 10U-ra esett a választásom. Pozitívum, hogy nem csípte a fejbőrömet, nem hullott ki annyi hajam festeskor, mint a sima festékek hasznalakor. Először azt hittem, sötétebb lesz, kezdtem is beletörődni, majd szépen lassan leszívta világosra a hajtovemet. Az ősz hajszálakat sajnos nem fedte be jól, ugyanúgy , mint a többi. Összességében jó festéknek találom, nem irritálta a fejbőröm sem. Nem büdös. Egy pont levonva az ősztakaras miatt. Szerintem jó festék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2023. szeptember 16.

Wacskamati

2023. augusztus 20.

Melirozott hajam lenőtt. Kb 2 cm őszes lenövésre vittem fel a 8u árnyalatot. Csodás lett. Gyönyörű.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2023. augusztus 20.

Nesh

2023. július 11.

Alapból ázott pocokszínű (szürkés-sötétszőkés), 8-as színmélységű, közel derékig érő, egyenes szálú a hajam. Az utóbbi 25 évben elég sokféle módon festettem, bárhogy gyötörtem, nem volt vele soha gondom. Három év kihagyás után valahogy csak meguntam az "alapbeállítást", na mondom, élénkítsünk valamit a hajszínemen... egyszer élünk, ne spóroljunk... és én marha elhittem mindazt, ami ennek a %#&@!*-nak a dobozára van írva hogy "természetes", "ragyogóvá teszi a hajat", stb... a 8U árnyalatot használva egy matt, szétszáradt, citromsárga undormány lett a végeredmény, ami természetes fényben enyhén narancssárga. Pedig én aztán betartottam az utolsó betűig az útmutatót, de ez egy minősíthetetlen trágyahalom, ráadásul jó drágán. A hamvasító pakolás se javított rajta, attól csak még mattabb lett, és nem narancsos, hanem zöldessárga. Hát kösz...

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2023. július 11.

timike87

2023. július 7.

5U árnyalatot vettem meg. Ez előtt a szintén 5-ös L'oreal excellence cool creme hajfestékkel volt festve, azzal nagyon elégedett voltam, ezt most az ammóniamentessége miatt próbáltam ki. A színe közel sem olyan lett mint a dobozon, vagy a hátoldalon, sokkal sötétebb, kb. 3-as színmélységű. Viszont pár hajmosással világosodik, szóval nem kell megijedni nagyon. A hajam nagyon sima, puha lett, a balzsamja több alkalomra elég. Lehet, hogy lecserélem a cool creme változatot erre az ammóniamentessége miatt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2023. július 7.

Ingrido

2023. május 5.

7U Hát ilyen még nem volt: világosabb lett a szín, mint a dobozon. Nem is szín ez, csak egy rossz színleszívás. Sárgára. Borzalmas! Dühös vagyok és kiábrándult. Nem érdekel, hogy van hozzá sampon csomagolva, meg fésűs aplikátor...irreális az ára! ROSSZ FESTÉK!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2023. május 5.

shpgrl08

2023. április 1.

8U árnyalat. Rettenetes minőség. Másnapra (!) ugyanúgy látszódtak a lenövéseim, cserébe a rettenetes ammóniamentes hajfesték szag, napokig megmaradt. Olyan mintha nem us festettem volna be. Ugyanebből a festékből a nem U, hanem sima 8as árnyalat, ami nem ammóniamentes teljesen jó volt korábban.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2023. április 1.

Maja92

2023. március 27.

Az 5U árnyalatnak jár az 5*, eleinte túl sötét, de szépen beáll pár hajmosás után. Sokáig fedi az ősz hajszálakat (sajnos már van pár) más hajfestékekhez képest. Nem vöröses, kopás után sem, gyönyörű fényt ad és ammóniamentes.

A 6U árnyalat viszont 0*. Azért próbáltam ki, hátha nem lesz olyan sötét elsőre, mint a fentebb említett árnyalat, viszont világosított a hajamon és egyáltalán nem fedte be az ősz hajszálakat.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. március 27.

Lamelli

2023. február 25.

6U sötétszőke árnyalatot vettem, nagyon világosra leszívta a hajam... és ami nem tetszik az az, hogy rezes-vöröses tónusú lett.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2023. február 25.

Sz.Anita79

2023. február 22.

Jöttem felpontozni, megvédeni őt!
4U árnyalat és nagyon elégedett vagyok vele!!!
Többféle dobozos festéket próbáltam már, évek óta a 4.15-ös áranyalatot veszem belőlük. Ez az árnyalat megegyezik az eredeti hajszínemmel, ezért csak a fránya ősz hajtövet kell befestenem. Az eddig próbált festékek mind vagy csípték a fejbőrömet, vagy két mosás után feltűnően lekopott, de olyan is van, amelyik annyira engedte a színét, hogy a ruhák nyaka és a párna is foltos lett tőle még hetekkel a festés után is! Brrrrr....
Felcsillant a szemem mikor megláttam, hogy ammóniamentes. Gondoltam teszek egy próbát ezzel.
Nekem bevált!! Álomszép lett a színe (megfelel a 4.15-nek), fényes, természetes hatású. Nem csíp, nincs maró szaga, nem fogja össze a párnát és mintha tartósabb is lenne a többinél.
Eddig bevált, remélem így is marad!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2023. február 22.

Jöttem felpontozni, megvédeni őt!
4U árnyalat és nagyon elégedett vagyok vele!!!
Eddig bevált, remélem így is marad!

Futureline

2023. február 8.

6U árnyalat=brown wig Azért kapott többet mint az Olia mert ettől legalább nem korpásodott be a fejbőröm. Sajnos a szín is tartósabb mint az Olia. De ez legalább nem fekete hanem természetellenesen mű barna végeredményt produkált. És igen ez is szárít de kevésbé mint az Inoa pedig az professzionális felhasználásra lett tervezve.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. február 8.