L'Oreal Paris

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szemre

A krémet feltöltötte: wishes, Módosítva: 2019. március 1.

Vízálló, cicás tusconal meghúzására használható filces szemhéjtus és sablon. Telt és intenzív szín, könnyen alkalmazható – akár kezdő is használhatja.

skincaremakeuplover

2020. augusztus 5.

A világ legjobb szemhéjtusa! Bombabiztos, nem irritálja a szemet, és az ára is elérhető (főleg Glamour napokkor)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. augusztus 5.

kardosreni95

2020. július 16.

Szerintem ez egy nagyon nagy találmány. A másodikat fogyasztom és komolyan szerintem drogériásban filcesnél nincs jobb. Csak ajánlani tudom. Nekem a sablon is bejött csak gyakorolni kell, az elején nekem is sokszor kellett újra csinálnom.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 16.

Rea96

2020. április 8.

Nem igazán tudtam régebben szép vonalat húzni, így gondoltam h ez a kis sablon majd segít. Én a visszafogottabb vonalakat szeretem és nekem ez a sablon egyáltalán nem vált be. Kb 2x próbáltam meg vele, de nem igazán tetszett a végeredmény. Csak magában használtam el a tust, viszont azt nagyon szerettem. De a sablon miatt szerintem drágábban adják, így egy olcsóbb és ugyan olyan jó tussal is beérem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. április 8.

Zafina

2019. október 27.

Maga a tus az szuper, szépen fog és gyönyörű éjfekete a színe, viszont sajnos a sablon része az használhatatlan...

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 27.

shatzy

2019. október 14.

Drug-store make up-hoz képest rendben van! Mélyfekete, rendesen engedi a festéket, gyorsan szárad, és mattra. Meglepően jó, pedig nem hallottam, hogy hypolták volna. Tartóssága gyengébb, töredezni hajlamos a nap végére. Eddig az ARTDECO high precision-t használtam, majd a MAC brushstroke-ot, és nem csüggedtem, jó! Leginkább az intenzív fekete színe lepett meg. Nem a legvékonyabb ecset, de hát ne nyomd rá:D Korrekt, és ésszerű árban van! A kupakja ugye sorvezetőként szolgálhat, úgy nem próbáltam, mert arra már nincs szükségem, de egyszer megnézem hátha világot megváltó ötlet…:D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 14.