L'Oreal Paris

Ár:   2790 Ft   Kategória:   Sminkek szájra
Vedd meg online a Bellosmink.hu-n 2999-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Eszter a panda, Módosítva: 2019. november 25.

Kategória:   Sminkek szájra
Vedd meg online: Bellosmink.hu, 2999

Hyaluronsavval gazdagított forumula és fényvisszaverő színpigmentek, a hydratált, csillogó és ápolt ajkakért, kiszáradás nélkül. A speciális applikátor követi és körülöleli az ajkakat a tökéletes fedésért, egész nap.

Ár: 2999 , Eladó: Bellosmink.hu
Fizetés: banki utalás, utánvét, bankkártya, Szállítás:futárszolgálat
1000 Ft L'Oreal Paris Infallible Mega Gloss Bar Szájfény
Ár: 1000 Ft , Eladó: alexandra326
Állapot: Új , Helyszín: Budapest, fizetés: Személyesen vagy postával/Foxposttal

Sziporka88

2019. október 20.

Az applikátora nagyon furcsa, nem szeretem. Lassan szárad meg és foltosan. Ajándékba kaptam, magamnak nem venném meg.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 20.

virumiru

2019. augusztus 9.

az applikátora elsőre ijesztő, de pár használat után rálehet érezni a használatára. amúgy csoda szuper szájfény, a girl on top árnyalat nagyon kis szolid, de ragyog mint a nap*.* imádom!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 9.

Alsace

2019. augusztus 4.

Forgive my sin árnyalatot vettem meg igazi nőcis dögös vörös árnyalat! Szuper a pigmentáltsága, alá viszont kell a szájceruza és akkor nem mászkál annyira el. 699 ft-ért vettem akciósan nekem ennyit bőven megért :) Nagyon szeretem, könnyen használható. Nem szárítj a szám sem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 4.

Gombika

2019. május 28.

Egyik kedvencem. 402 matt dögös piros színben vettem meg. Tartós és hiettelen jó az applikátorja, bár más L'Oréalor szájfényemnek is ilyen applikátorja van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 28.

Lina14

2019. március 13.

3 árnyalat van meg, ezek: 101 girl on top (cream babapink), 102 scream and shout (cream, barack), 407 smoke me up (matt fuschia)
az applikátor száj-szerű, egy picit szokni kell, de nem vészes, viszont nem precíz. a barackos elég fehér, nem mutat olyan jól az ajkakon, atöbbivel nincs ilyen gond
ettől eltekintve nem rosszak, bár kicsit ragacsosak és nem túl tartósak, de újra lehet kenegetni

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 13.

Kila

2019. március 6.

Szerintem szuper termék!!! Akciósan vettem, két árnyalatban van meg. Tényleg nagyon tartós,viszont nem ragad!!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 6.

Gabica55

2019. február 12.

Én a 402-es árnyalatot vettem meg ami matt, és imádom :) Leárazva jutottam hozzá a DM-ben 699 Ft volt. Nekem nem szárítja az ajkakat és elég tartós és szép színe van.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 12.

KGT

2018. december 4.

Akciósan vettem meg a #402 Forgive my sin árnyalatot.
...ééés ennyi... gyönyörű szín,de kb. lehetetlen felvinni,totál használhatatlan,mattnak egyáltalán nem matt...olyan,mint egy olvasztott zsírkréta..ujravenném? ...nem. Határozottan nem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 4.

Akciósan vettem meg a #402 Forgive my sin árnyalatot.

Fiorentina

Korcsoport: >54
2018. december 4.

Csatlakozom a 401 Amen-esekhez.
Már felvitelkor érződik, hogy ez bizony szárítani fog... Merthogy van egy ilyen érzésed tőle. Érdekes. Az íze szintén. Szinte tolakodóan parfümös, hiába a sor végén van csak benne ez az összetevő. Ez, amit eddig elmondtam, egyértelművé teszi, hogy a viselete nem annyira komfortos.
Nyilván arc-és hajszín függő is a végeredmény, de az esetemben ez nem rossz. Viszont az ajkak redőit inkább kiemeli, ami pedig nem annyira jó.
Összességében tőlem egy közepest kaphat, és biztosan nem lesz újravevős.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2018. december 4.

Csatlakozom a 401 Amen-esekhez.
Összességében tőlem egy közepest kaphat, és biztosan nem lesz újravevős.

krisztinak276

2018. november 5.

Akciósan vettem meg a mattok közül a 402-es Forgive my sin nevű gyönyörű pirosat. És nagyjából itt le is lőttem a poént, mert a színe sajnos az egyetlen pozitívuma amit el tudok mondani. Mattnak nem igazán mondanám, (inkább olyan lip cream féle) szárít, de azt nagyon, a szaga szerintem hihetetlenül rossz és valahogy az applikátorral sem vagyok kifejezetten kibékülve.
A szín miatt kap 2 csillagot, meg mert volt már szerencsém ennél rosszabb rúzsokhoz is (ami azért kihívás...)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 5.

Antioxidánsok: Pentaerythrityl Tetra DI-T-Butyl Hydroxyhydrocinnamate, Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Caprylyl Glycol, Sodium Hyaluronate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Bőrpuhító (emollient), emulgeáló és felületaktív anyag (surfactant).