L'Oreal Paris

Ár:   3330 Ft   Kategória:   Sminkek arcra

A krémet és az összetevőket feltöltötte: marryjane, Módosítva: 2016. április 12.

Tökéletes formatervezéssel

• Kontúrozást és kiemelést segítő porok
  • Professzionálisan ecset

Tökéletesen formatervezés 30 másodperc alatt. Könnyű, azonnali kontúrpzás. A kefe segítségével könnyű a kontúr eldolgozása.

Medeia

2018. február 16.

Meglepően jó. Por állagút akartam, de nem figyeltem: megvettem. Jól tettem, kifejezetten jól kezelhető, hűvös árnyalatú (ami szerencse, mert általában minden sárgásabb az én bőrömnél), krémes állagú, könnyű vele dolgozni, tartós, szép. A világosabbat vettem meg: fehér bőrűeknek nagyon ajánlom. Végre valami, ami tényleg kontúr, és nem bronzer.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. február 16.

ercsa

2016. április 29.

Szerintem szuper,nekem bevált.

(-1)    Hasznos vélemény?    Házirendellenes
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. április 29.

Szerintem szuper,nekem bevált.

(-1)    Hasznos vélemény?    Házirendellenes