L'Oreal Paris

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Tág pórusok

A krémet feltöltötte: kalinkoz, Módosítva: 2013. február 11.

Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Tág pórusok

Iso Bacter technológiát tartalmaz, hogy segítsen megtisztítani a bőrt és megvédeni a bőrhibák megjelenésétől. Nemcsak eltávolítja a szennyeződéseket a bőrfelszínről, de a hámlasztó hatású mikrogyöngyöknek köszönhetően segít felszabadítani a pórusokat az elhalt hámsejtek és a faggyú eltávolításával.

Kiszerelés: 150 ml

Berniii

2014. június 28.

Azt nem vettem észre, hogy a mitesszerjeim száma csökkent volna a használata során, viszont gyengéden tisztít. Reggel és este is használom, erre viszont megfelelő. Igaz még jobb lenne, ha a mitesszerek száma valóban csökkenne.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. június 28.

kalinkoz

2013. február 2.

Zsíros és mitesszeres a T vonalam. Napi használat mellett láthatóan kisebbek lettek a pólusaim és kevesebb mitesszerem volt. A kozmetikusom is észrevette arctisztításnál, hogy kevesebb van és ami van az könnyebben kijön. Szóval én nagyon szeretem (szeretném), de mostanában sehol sem kapok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. február 2.